Tábor

Fotbalový oddíl Sokola Stodůlky letos pro děti připravil dva termíny sportovních příměstských táborů.

Tábory budou probíhat v areálu Sokola Stodůlky (ul. Kovářova) a areálu ZŠ Kuncova, dále se počítá s výlety do přírody (Centrální park a Prokopské údolí).

Sportovní příměstský tábor Sokola Stodůlky je určen pro holky a kluky ve věku 6-13 let.

Náplní tábora bude seznámení s různými sporty, výlety do přírody, sportovní hry a soutěže.
Děti budou mít možnost vyzkoušet si celou řadu různých sportů, fotbal / házená / atletika / stolní tenis / basketbal / nohejbal / tenis / minigolf atd.

termíny :
pondělí 11. července - pátek 15. července       8:00 - 17:00hod.
pondělí 18. července - pátek 22. července       8:00 - 17:00hod.

cena: 3000 Kč / 5 dní

cena obsahuje / den  :  2x svačina + oběd + pitný režim, využití sportovišť + pomůcek, sportovní trenéři, zdravotník

kontakt : Josef Šindelka, tel. +420 732 248 449, e-mail: josef.sindelka@sokolstodulky.cz

Dokumenty ke stažení:

TJ Sokol Nebušice