Mladší přípravka U7

UMT Stodůlky

UMT Klausova

tráva + UMT Stodůlky

Omluvenky!!! min. 2 hodiny před začátkem tréninku na založenou Whatsapp skupinu.

Trenéři přebírají děti až na začátku tréninku ve stanovený čas na předem domluveném místě a ve stanovený čas je zpět předávají rodičům. Za dobu před a po tréninku za děti neodpovídají, za vyzvednutí zodpovídají rodiče! Nestandardní situace vždy řešit s trenéry předem.

Pro účast na tréninku je nutné odevzdat vyplněné a podepsané „Prohlášení o zdravotním stavu hráče“ a „Prohlášení rodiče za odpovědnost dítěte“ a „GDPR“. Vše bude ke stažení na webu.

Termíny tréninků pro zimní období:

hala (ZŠ Mládí)

Hala (ZŠ Kuncova)

Neděle

Hala (K Vidouli 710/20)

Výbava na fotbal:

Trénink:

• tréninkové triko / mikina / lehká bunda (lehká čepice), trenýrky / lehké tepláky, turfy (umělá tráva) / lisovky (přírodní tráva) / sálovky (hala), míč vel. 3, chrániče a stulpny (dobrovolně – doporučujeme), lehce slazené pití / voda (optimálně alespoň 0,7 l)

Zápas/turnaj:

• černé trenýrky a stulpny, turfy (umělá tráva) / lisovky (přírodní tráva) / sálovky (hala), chrániče (povinně), míč vel. 3, lehce slazené pití / voda (optimálně alespoň 0,7 l), dres si vozí každý sám

Zápasy/Turnaje:

Mistrovská utkání MPŘ pod TJ Sokol Stodůlky (1 hřiště 4+1).

• Rozpis zápasů je možno najít v sekci ZÁPASY. V detailu je uvedena adresa hřiště včetně času srazu, případně i povrch hřiště. Sraz cca 30 minut před zápasem. Nominace bude obvykle ve čtvrtek večer na Whatsapp skupině. Omluvenky!!! na následující utkání prosím ideálně do středy opět skrze Whatsapp skupinu.

Přátelská utkání dle hracího vytížení a výkonnosti hráčů.

Turnaje – Zbuzany / MINI CUP, ..

Náklady na sezónu:

• příspěvky 2.500 Kč za ½ roku (Úhrada převodem na bankovní účet: 131194319/0800, V.S. 7 plus první čtyři čísla rodného čísla hráče (např. 70701). Do poznámky uvádějte jméno hráče. Na vyžádání vystavíme příjmový doklad. U sourozenců platí sleva 1.000,- Kč na  mladšího z nich. Prosíme o úhradu do konce měsíce října, resp. března.)

• tréninkové triko 350 Kč (2x)

• stulpny 150 Kč

• tréninkové trenky 300 Kč

• dresy dlouhodobá výpůjčka - zdarma

• zimní turnaje cca 200 – 300 Kč za zúčastněné dítě dle počtu dětí

• potenciálně hala Zbuzany (UMT) 1.200 Kč – na zimní období

Cíle:

• primárním cílem nejsou výsledky, ale individuální rozvoj jednotlivců

• vychovávat vůdčí a zdravě sebevědomé hráče

• podporovat kreativitu a hravost

• upřednostňovat ofenzivní pojetí hry před defenzivním

• presovat (napadat) soupeře a být neustále v pohybu

• být týmem, co se snaží tvořit hru

• dbát na kvalitu a přesnost provedení všech činností

• zdokonalit techniku pohybu a práci s míčem i bez míče

• disciplína, komunikace, naučit se respektovat soupeře, rozhodčí, diváky

• radost ze hry, vytváření pozitivního prostření s podporou rodičů

• začlenění 1-2 rodičů asistentů (funkce „vedoucí družstva“), občasná výpomoc…

Rodiče:

Prosíme na e-mail rass_007@seznam.cz o zaslání kontaktních údajů dítěte: jméno, datum narození, trvalé bydliště, aktuální pasové foto/registrace na FAČR/; mobil a email na rodiče.

Zajistit účast dítěte na maximálním počtu tréninků a pracovat na jeho sportovním všestranném rozvoji individuálně mimo fotbal.

SK Zbraslav