Letní soustředění 2020

LETNÍ SOUSTŘEĎENÍ pro ročníky 2011, 2012 a 2013 (2014)

Místo: TESLA HORNÍ BRADLO

Termín: sobota 15.8. ((odpoledne - sraz mezi 13. - 14. hod.)) - pátek 21.8. (odpoledne/večer - bude upřesněno).

Předpokládaná cena do 4.500,- za hráče.

Prosíme do konce února o úhradu zálohy ve výši 2.000 Kč na účet: 670100-2203266326/6210. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím jméno dítěte.

V ceně je zahrnuto:

• ubytování ve zděné budově v pokojích s vlastní koupelnou a toaletou
  • plná penze včetně svačin a druhé večeře
  • pitný režim po celý den
  • pronájem sportovišť
  • kvalitní tréninkové jednotky
  • neskonalá péče trenérů (Porada, Slepička, Straka - všichni senioři) a realizačního týmu včetně zdravotnice

Účastníci zájezdu

Míša Benda, Lukáš Fedorek, Max Halla, Tomáš Hlušec, Vojta Lipper, Ondra Slepička, Matěj Straka, Stěpán Straka, Mates Vlček.

Prosba na rodiče

• naučte prosím kluky zavazovat tkaničky!
  • bereme i neplavce ale plavání je výhodou

AKTUALIZACE:
Všichni kluci mají zaplacenu zálohu a zbýva uhradit doplatek ve výši 2.500 Kč. Doplatek se bude hradit na místě v hotovosti.

Důležité!!! - Společně s doplatkem bude potřeba na míste odevzdat tyto vyplněné  a podepsané dokumenty:

Plná moc + zodpovědnost

Prohlášení

Prohlášení COVID-19

Řád soustředění

Pro inspiraci je přiložen seznam doporučených věcí které by měli mít kluci s sebou.

Seznam doporučených věcí

Ze seznamu potřebných věcí vynechte spacák a naopak přidejte 2xroušku, repelent, opalovací krém a pláštěnku.

Dopravu na místo a zpět si zajišťují rodiče sami, domluvte se prosí případně mezi sebou.

V případě potřeby neváhejte kontaktovat trenéry.

Fotbalu zdar!!

SK Zbraslav