Fotbalové výzvy

1. Splněním výzvy je udělat 10 nožiček + trefit basketbalový koš a hned dalších 10 nožiček, balón ti nesmí spadnout na zem. Můžeš i 2x za sebou, tak jak je na videu a vyrovnat trenéra. Dělej to tak dlouho, jak jen to je možné. Když netrefíš koš, snaž se balón udržet ve vzduchu a po deseti nožičkách znovu trefuj koš, když trefíš pokračuj dál...

Video k první výzvě

2. Ke splnění druhé výzvy je nutné trefit břevno a z voleje dát gól.Na malé branky nejblíže ze 7 metrů a na velkou nejblíže z 11 metrů.

Video ke druhé výzvě

3. Trefit koš...Míč je v klidu na zemi ve vzdálenosti minimálně 5 metrů od koše.

Video ke třetí výzvě

4.minimálně po 10 nožičkách trefit koš hlavou

Video ke čtvrté výzvě

5. Po trefení břevna, udělat 10 nožiček. Míč nesmí spadnout na zem. Na malé brány začínáme nejblíže ze vzdálenosti 7 metrů a na velké z 11 metrů.

Video k páté výzvě

6.trefit obě tyče na 2 pokusy. Střílíme nejblíže ze 7 metrů a míč stojí proti středu brány, tak jako při penaltě. Můžeš využít brány jakýchkoliv rozměrů. Platí pouze pokusy, kdy je míč vystřelen vzduchem.

Video k šesté výzvě

Těšíme se na vaše videa, ideálně nahraná na Instagram nebo Facebook a nasdílená se Sokol Stodůlky. Případně zaslaná trenérům přes WhatsUp.

SK Zbraslav