Letní soustředění 2021

Tuto sezónu pojedeme na letní soustředění do Ústí nad Orlicí. Základní informace naleznete níže.

místo konání:

Krásný hotel Sport hotel Tichá Orlice s možností využívání velmi pěkného sportovním areálu - 3x velké fotbalové hřiště (2x tráva, 1x UMT). Jde o areál týmu Ústí nad Orlicí hrajícího ČFL. Dále máme k dispozici atletickou dráhu, hřiště na nohejbal, posilovnu a vstup do aquaparku, který je přímo u hotelu.

termín konání: sobota 14. 8. 2021 - sobota 21. 8. 2021
záloha + doplatek

Záloha 3000 Kč + 3 300 Kč

Doplatek 3300 Kč zaplaťte na účet sokola Stodůlky: 131194319/0800. Variabilní symbol prvních 6 čísel z rodného čísla. Do zprávý pro příjemce jméno a příjmení hráče.

celková cena:

Finální cenu bude stejná jako loni - 6300 Kč

V případě, že by vláda opět zavedla opatření neumožňující sportovní akce, máme přislíbeno vrácení záloh ve 100% výši. To však neplatí pro storna jednotlivců, zde je případně nutné se připojistit individuálně.

doprava: Vlakem ČD
Odjezd:

bude v sobotu 14.8. vlakem ze Smíchovského nádraží. Sraz do 10:15 u pokladen, odjezd vlaku v 10:40. Do ÚnO vlak dorazí okolo 12:30 a z nádraží půjdeme cca 2km pěšky k hotelu. Kufry (velké tašky) povezeme auty! Tyto velká zavazadla budeme nakládat v sobotu 14.8. od 9:00 do 9:30 na hřišti Stodůlky! Je nutné kufry a tašky viditelně označit jmenovkou hráče!

Příjezd

vracíme se v sobotu 21.8. pojedeme opět vlakem, 11:24hod. je odjezd z ÚnO, v Praze na Smíchovském nádraží  bychom měli být okolo 13:15 hod. Velká zavazadla povezeme opět auty, vyložíme na hřišti Stodůlky. Kufry bude možné vyzvednout od 13:30 do 15:00.

V ceně je zahrnuto:

• doprava vlakem tam i zpět
  • ubytování
  • plná penze včetně svačin a druhé večeře
  • pitný režim po celý den
  • pronájem sportovišť
  • kvalitní tréninkové jednotky
  • neskonalá péče trenérů a realizačního týmu
  • zdravotník

Bezinfekčnost

Prohlášení o zdravotním stavu hráče

plná moc + odpovědnost  - Tento dokument je nová verze od 10.8. 21:25. Museli jsme do něj přidat větu o podávání léků. Pokud máte již vytištěnou původní verzi, vytiskněte znovu tuto novou verzi. Díky

řád soustředění

seznam potřebných věcí

Covid pravidla

Vycházíme z pravidel Ministerstva zdravotnictví ČR pro konání letních táborů.

Před nástupem na soustředění mají všichni účastnícu povinnost splnit jednu z podmínek OTN (očkování-test-nemoc):

• 14 dnů po druhé dávce očkování (certifikát stažený z portálu ocko.uzis.cz)
  • PCR test starý max. 7 dní
  • Potvrzení o prodělané nemoci, platí max. 180 dnů
  • Antigenní test starý max. 3 dny

S ohledem na denní využívání aquaparku doporučujeme PCR těsně před odjezdem, aby jeho platnost pokryla všechny vstupy do aquaparku. Idealní je asi čtvrteční PCR test, abyste dostali výsledky včas a mohli je vytisknout před odjezdem. :)

ABC Braník