Letní soustředění 2020 Ústí nad Orlicí

Tuto sezónu pojedeme na letní soustředění. Základní informace naleznete níže.

místo konání:

Krásný hotel Sport hotel Tichá Orlice s možností využívání velmi pěkného sportovním areálu - 3x velké fotbalové hřiště (2x tráva, 1x UMT). Jde o areál týmu Ústí nad Orlicí hrajícího ČFL. Dále máme k dispozici atletickou dráhu, hřiště na nohejbal, posilovnu a vstup do aquaparku, který je přímo u hotelu.

termín konání: sobota 15. 8. 2020 - sobota 22. 8. 2020
záloha + doplatek

Záloha 2000 Kč + doplatek 4300 Kč

Doplatek 4300 Kč zaplaťte buď trenérům v hotovosti při odjezdu nebo ideálně na účet sokola Stodůlky: 131194319/0800 do čtvrtka 13.8.!!! Variabilní symbol prvních 6 čísel z rodného čísla. Do zprávy pro příjemce jméno a příjmení hráče.

celková cena:

6300 Kč

V případě, že by vláda opět zavedla opatření neumožňující sportovní akce, máme přislíbeno vrácení záloh ve 100% výši. To však neplatí pro storna jednotlivců, zde je případně nutné se připojistit individuálně.

doprava: Vlakem ČD
Odjezd: bude v sobotu 15.8. vlakem ze Smíchovského nádraží. Sraz do 9:15 u pokladen, odjezd vlaku 9:44hod. Do ÚnO vlak dorazí okolo 11:36 a z nádraží půjdeme cca 2km pěšky k hotelu. Kufry (velké tašky) povezeme auty! Tyto velká zavazadla budeme nakládat v sobotu 15.8. od 7:30 do 8:00 na hřišti Stodůlky! Je nutné kufry a tašky viditelně označit jmenovkou hráče!
Příjezd vracíme se v sobotu 22.8. pojedeme opět vlakem, 10:24hod. je odjezd z ÚnO, v Praze na Smíchovském nádraží bychom měli být okolo 12:12 hod. Velká zavazadla povezeme opět auty, vyložíme na hřišti Stodůlky.

V ceně je zahrnuto:

• doprava vlakem tam i zpět
  • ubytování
  • plná penze včetně svačin a druhé večeře
  • pitný režim po celý den
  • pronájem sportovišť
  • kvalitní tréninkové jednotky
  • neskonalá péče trenérů a realizačního týmu
  • zdravotník
Dokumenty

Všechny dokumenty k soustředění je potřeba odevzdat trenérům SP před odjezdem na soustředění. Upozorňujeme, že tyto dokumenty jsou bezpodmínečně nutné!

Bezinfekčnost

Plná moc + odpovědnost

Řád soustředění

Seznam potřebných věcí

Covid prohlášení o bezinfekčnosti

FAČR ID v Covid prohlášení vyplní trenér.

Nový dokument: Prohlášení o zdravotním stavu hráče

FK Loko Vltavín B