Muži A 5 : 2 Sportovní klub Střešovice 1911

V mistrovském utkání jsme na stodůlecké trávě přivítali hosty ze Střešovic. I když postavení hostů v tabulce nabádalo k jasné výhře, nutno si říci, že hosté z deseti zápasů co sehráli jako hostující tým jich šest vyhráli a jednou remizovali..

Naši hráči si rady od Máry vzali k srdci a od prvních minut se do hostů zakousli. Ve třetí minutě Michal přihrál Matymu před velkým vápnem, ten si míč připravil a střelou zpoza vápna otevřel skóre zápasu. O šest minut později to již bylo 2:0. Michal pro změnu uvolnil Adama a ten nezaváhal. Skvělý start do zápasu. I nadále jsme byli lepším týmem, ale některé chyby v obraně by se nemuseli vyplatit. Po půlhodině agilní Adam zachytil špatnou rozehrávku brankáře hostí a bylo to 3:0. Poté se do poločasu již nic významného nestalo a tak jsme šli do poločasové přestávky s tříbrankovým náskokem.

I do druhého poloočasu jsme vstoupili aktivně a po necelých deseti minutách jsme zvýšili na 4:0, to Adam vyvezl míč k brance soupeře a Maty střelou k tyči nedal gólmanovi hostí šanci. Hosté se snažili o skorigování stavu a tlačili se do útočení, k tomu jim pomáhaly i naše chyby v rozehrávce. Díky našim chybám se hostům podařilo dvakrát skorovat. Ani my jsme nečekali na konečný hvizd rozhodčího a snažili se být v útoku aktivní. Odkop hostů od branky si zpracoval Tomáš, který ihned přesnou přihrávkou nastartoval Adama do brejku a ten nezaváhal a vsítil náš pátý gól.

Body zůstaly ve Stodůlkách naprosto zaslouženě. Vsítili jsme soupeři pět branek, ale bylo tam mnoho chyb v rozehrávce, které by se v příštích zápasech nemusely vyplatit.

Sestava: Machej David -  Marhoul Petr, Petko Dominik, Roubal Jan, Světlík David (70. minuta Evteev Yurii), Zyta Tomáš, Kratochvíl Lukáš, Barták František (70. minuta Malý Matyáš), Ortmann Matyáš, Teslík Adam, Klouda Michal (70. minuta Hřebejk Martin).

Náhradník: Hábl Lukáš

Branky:

3. minuta   Ortmann Matyáš   as. Klouda Michal

9. minuta   Teslík Adam   as. Klouda Michal

30. minuta   Teslík Adam

53. minuta   Ortmann Matyáš   as. Teslík Adam

Žlutá karta: Zyta Tomáš

80. minuta   Teslík Adam   as. Zyta Tomáš