Mladší přípravka U9

Úterý 16:30 - 18:00 Stodůlky - umělá tráva
Středa 16:30 - 18:00 ZŠ Klausova - umělá tráva
Pátek 16:30 - 18:00 Stodůlky - tráva

Prosíme rodiče, kteří ještě nedodali dokumenty:

• prohlášení o zdravotním stavu hráče pro sezónu 2020/2021

• prohlašení COVID19

aby tak učinili nejpozději do ÚTERÝ 22. 9. 2020!

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ

Sportovní klub Zbraslav - TJ Sokol Stodůlky

Termín: pondělí 28. 9. 2020 od 14:30 do 16:00 hod. Sraz na místě do 14:00 hod.

Místo: Sportovní klub Zbraslav, Pod Havlínem 1302, Praha 5 - Zbraslav

Nominace: Všichni hráči

S sebou: Oba dresy, kopačky, chrániče, dostatek pití (voda)

Možnost objednání oblečení pro děti (tréninková trika, mikiny, šusťákové bundy, kraťasy, tepláky, štrupny, čepice). Objednávky pište trenérovi Lukášovi do zprávy s velikostí a počtem.

Žádáme o důsledné omlouvání dětí trénérovi Lukášovi Křepelovi na tel. 739 036 550

Stáhnout všechny události pro Google kalendář »
Stáhnout události z vybraného měsíce pro Google kalendář »
Stáhnout všechny zápasy v sezóně pro Google kalendář »

Trenéři přebírají děti až na začátku tréninku ve stanovený čas na místě tréninku a ve stanovený čas je zpět předávají rodičům. Za dobu před a po tréninku za děti neodpovídají, za vyzvednutí zodpovídají rodiče! Nestandardní situace vždy řešit s trenéry předem.

Výbava na fotbal:

Trénink:

• tréninkové triko / mikina / lehká bunda (lehká čepice), trenýrky / lehké tepláky, turfy (umělá tráva) / lisovky (přírodní tráva) / sálovky (hala), míč vel. 3, chrániče a stulpny (dobrovolně – doporučujeme), voda (optimálně alespoň 0,7 l)

Zápas/turnaj:

• černé trenýrky a stulpny, turfy (umělá tráva) / lisovky (přírodní tráva) / sálovky (hala), chrániče (povinně), míč vel. 3, voda (optimálně alespoň 0,7 l), oba dresy (modrý + žlutý) si vozí každý sám

Zápasy/Turnaje:

Mistrovská utkání MP pod TJ Sokol Stodůlky (2 hřiště 4+1).

• Rozpis zápasů je možno najít v sekci ZÁPASY. V detailu je uvedena adresa hřiště včetně času srazu, případně i povrch hřiště. Sraz cca 30 minut před zápasem.

1999 Praha