Kroužek

Aktuální informace :

* v úterý 5.12. je z důvodu nepříznivého počasí trénink ZRUŠEN !!!

* kapacita fotbalového kroužku je aktuálně zcela naplněna, přijímání nových dětí je dočasně pozastaveno.rozpis tréninků :

úterý   15:15 - 16:15

čtvrtek  15:15 - 16:15

účast 1x týdně = 1000,- Kč / pololetí
účast 2x týdně = 1500,- Kč / pololetí

Platba hotově u trenéra, vystavíme Vám potvrzení o přijaté platbě.
Platby budou probíhat až v první polovině října 2023.

Přihláška na fotbalový kroužek ke stažení ZDE.


S ohledem na časté dotazy rodičů upřesňujeme :

Tréninky probíhají celoročně pouze na venkovním hřišti a to i za mírně zhošených podmínek (mírný déšť, teploty okolo 0°C). Zde je důležité, aby děti měly vhodné oblečení pro aktuální počasí (termotrika, nepromokavé bundy atd). Pokud je na základě předpovědi velmi nepříznivého počasí trénink zrušen, jsou o tom rodiče informováni den předem  e-mailem nebo SMS. Pokud dojde k náhlému zhoršení počasí během tréninku, schováme se do šaten na hřišti.

Kroužek je určen pro děti ve věku od 6 do 12 let. Formou her a soutěží si děti osvojují základní fotbalové dovednosti. Důraz klademe na všeobecnou sportovní průpravu a především chceme, aby děti měly ze sportování RADOST!!!

Přijďte si kroužek nezávazně vyzkoušet, děti mohou přijít na dva tréninky zdarma a následně se rozhodnete, zda chcete pokračovat.


Vybavení na trénink :
sportovní obuv (tenisky nebo kopačky turfy = malé špunty), sportovní oblečení dle aktuálního počasí, PITÍ - ideálně čistá voda cca 0.5litru

 


Kontakt : trenér Josef Šindelka, tel 732 248 449, krouzek@sokolstodulky.cz

POSLEDNÍ ZÁPAS
Tj Sokol Bílá Hora
1
:
4
Muži A
Číst více
POSLEDNÍ ZÁPASY
PŘÍŠTÍ ZÁPASY