Kroužek

Vážení rodiče,
z důvodu zhoršení covid situace zatím budeme stále trénovat venku. Využívání vnitřních prostorů, kde by se scházely děti z různých škol je nyní přeci jen větší riziko. Aktuální informace Vám vždy zašlu a zveřejním na webu Sokola Stodůlky. Závěrem prosím o vhodné oblečení pro děti dle aktuálního počasí.
Děkuji. Josef Šindelka.

Fotbalový kroužek Sokola Stodůlky
aktuálně probíhá vždy v úterý a čtvrtek od 15:15 do 16:15 na venkovním fotbalovém hřišti u ZŠ Klausova (Velká Ohrada, Jitrocelová ul.)

Kroužek je určen pro děti ve věku od 6 do 11 let. Formou her a soutěží si děti osvojují základní fotbalové dovednosti. Důraz klademe na všeobecnou sportovní průpravu a především chceme, aby děti měly ze sportování RADOST!!!

Vybavení na trénink :
sportovní obuv (tenisky nebo kopačky turfy = malé špunty), sportovní oblečení dle aktuálního počasí, PITÍ - ideálně čistá voda cca 0.5litru

POKYNY K PLATBĚ ZA 1.pololetí :

účast 1x týdně = 1000,-Kč           účast 2x týdně = 1500,-Kč

částku lze uhradit buď převodním příkazem na účet Sokola Stodůlky :
131194319 / 0800

do zprávy pro příjemce prosím uveďte : kroužek_příjmení a jméno syna

Případně lze provézt platbu hotově na tréninku - vystavím Vám příjmový doklad

Kontakt : trenér Josef Šindelka, tel 732 248 449, krouzek@sokolstodulky.cz

SK Zbraslav