Kroužek

Vážení rodiče, na léto 2024 jsme opět připravili sportovní příměstské kempy Sokola Stodůlky, více info ZDE.

Aktuální informace pro fotbalový kroužek :

* ve čtvrtek 28.3. trénujeme jako vždy od 15:15 do 16:15hod.

* přihlášení nových dětí je nyní opět MOŽNÉ

* pro pokračování v druhém pololetí (únor-červen) není potřeba znovu vyplňovat přihlášku
   platby za druhé pololetí se budou vybírat v průběhu března!

* omlouvat děti z jednotlivých tréninků NENÍ potřeba, pište prosím pouze při dlouhodobé absenci

rozpis tréninků na fotbalovém hřišti u ZŠ Klausova (ulice Jitrocelová) :

úterý   15:15 - 16:15

čtvrtek  15:15 - 16:15

účast 1x týdně = 1000,- Kč / pololetí
účast 2x týdně = 1500,- Kč / pololetí

1.pololetí     září 2023 - leden 2024
2.pololetí     únor 2024 - červen 2024

Platba hotově u trenéra, vystavíme Vám potvrzení o přijaté platbě.

Přihláška na fotbalový kroužek ke stažení ZDE.

S ohledem na časté dotazy rodičů upřesňujeme :

Tréninky probíhají celoročně pouze na venkovním hřišti a to i za mírně zhošených podmínek (mírný déšť, teploty okolo 0°C). Zde je důležité, aby děti měly vhodné oblečení pro aktuální počasí (termotrika, nepromokavé bundy atd). Pokud je na základě předpovědi velmi nepříznivého počasí trénink zrušen, jsou o tom rodiče informováni den předem  e-mailem nebo SMS. Pokud dojde k náhlému zhoršení počasí během tréninku, schováme se do šaten na hřišti.

Kroužek je určen pro děti ve věku od 6 do 12 let. Formou her a soutěží si děti osvojují základní fotbalové dovednosti. Důraz klademe na všeobecnou sportovní průpravu a především chceme, aby děti měly ze sportování RADOST!!!

Přijďte si kroužek nezávazně vyzkoušet, děti mohou přijít na dva tréninky zdarma a následně se rozhodnete, zda chcete pokračovat.

Vybavení na trénink :
sportovní obuv (tenisky nebo kopačky turfy = malé špunty), sportovní oblečení dle aktuálního počasí, PITÍ - ideálně čistá voda cca 0.5litru

Kontakt : trenér Josef Šindelka, tel 732 248 449, krouzek@sokolstodulky.cz

TJ Sokol Lipence