Kroužek

Vážení rodiče,

pro pokračování dětí ve fotbalovém kroužku v druhém pololetí není potřeba znovu vyplňovat přihlášku ani mě o tom informovat mailem či SMS.  Kontaktujte mě prosím pouze v případě, že jste se rozhodli kroužek dále nenavštěvovat. Informace k platbě za druhé pololetí uvádím níže.

Dále si dovolím Vás informovat o letních příměstských kempech, které pro děti v TJ Sokol Stodůlky z.s. připravujeme:

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ KEMPY SOKOLA STODŮLKY  - více informací ZDE

Tréninky fotbalového kroužku
 budou i roce 2023 vždy v úterý a ve čtvrtek od 15:15 do 16:15 na venkovním fotbalovém hřišti u ZŠ Klausova (Velká Ohrada, Jitrocelová ul.)

S ohledem na časté dotazy rodičů upřesňujeme :

Tréninky probíhají celoročně pouze na venkovním hřišti a to i za mírně zhošených podmínek (mírný déšť, teploty okolo 0°C). Zde je důležité, aby děti měly vhodné oblečení pro aktuální počasí (termotrika, nepromokavé bundy atd). Pokud je na základě předpovědi velmi nepříznivého počasí trénink zrušen, jsou o tom rodiče informováni den předem  e-mailem nebo SMS. Pokud dojde k náhlému zhoršení počasí během tréninku, schováme se do šaten na hřišti.

Kroužek je určen pro děti ve věku od 6 do 12 let. Formou her a soutěží si děti osvojují základní fotbalové dovednosti. Důraz klademe na všeobecnou sportovní průpravu a především chceme, aby děti měly ze sportování RADOST!!!

Přijďte si kroužek nezávazně vyzkoušet, děti mohou přijít na dva tréninky zdarma a následně se rozhodnete, zda chcete pokračovat.

Přihláška na fotbalový kroužek ke stažení ZDE.

Vybavení na trénink :
sportovní obuv (tenisky nebo kopačky turfy = malé špunty), sportovní oblečení dle aktuálního počasí, PITÍ - ideálně čistá voda cca 0.5litru

POKYNY K PLATBĚ ZA  2.pololetí   platbu prosím ideálně do konce února 2023 :

účast 1x týdně = 1000,-Kč           účast 2x týdně = 1500,-Kč

aktuálně upředňostnuji platbu v hotovosti, ale samozřejmě můžete i nadále uhradit převodním příkazem
na účet Sokola Stodůlky : 131194319 / 0800

do zprávy pro příjemce prosím uveďte : kroužek_příjmení_jméno syna/dcery

K platbě v hotovosti Vám vystavím příjmový doklad = potvrzení pro pojišťovny

Kontakt : trenér Josef Šindelka, tel 732 248 449, krouzek@sokolstodulky.cz

TJ Sokol Písnice