Zdravíme všechny hráče a rodiče!

s ohledem na nové zpřísnění bezpečnostních opatření již bohužel nelze trénovat ani ve dvojicích.

Sledujte, prosím, průběžně web. Jakmile to budem jen trochu možné, tak s fotablem opět začneme.

Kluci, zatím je potřeba, abyste na sobě pracovali individuálně! Choďte si zaběhat do parku nebo do přírody a doma si občas zacvičte!

Tahle nepříjemná situace je výzvou pro každého z nás! Kdo na sobě bude poctivě pracovat individuálně bude mít před ostatními velkou výhodu! Kdo tyto dny prosedí jen u počítače a telefonu, ten pak bude na hřišti všude "druhej". Pojďme na sobě pracovat! Můžeme tím získat před soupeři velkou výhodu! Věříme, že se zápasy na jaře přece jen rozběhnou, víte všichni o co hrajeme! Postup v obou soutěžích a přažský pohár! Pojďme do toho!

zde jsou videa pro inspiraci :

CORE trénink video

stretching pro fotbalisty