Všem hráčům, rodičům a příznivcům přejeme příjemné prožití léta.

První trénink po prázdninách proběhne v pátek 6.9. od 15:15.

Případné dotazy:

trenér Vladimír Forejt

vforejt@seznam.cz

Tréninky probíhají v areálu Sokola Stodůlky

Po- 15:15-16:15

Pá- 15:15-16:15

Vladimír Forejt

vforejt@seznam.cz

Trenéři přebírají děti až na začátku tréninku ve stanovený čas na předem domluveném místě a ve stanovený čas je zpět předávají rodičům. Za dobu před a po tréninku za děti neodpovídají, za vyzvednutí zodpovídají rodiče! Nestandardní situace vždy řešit s trenéry předem.

Pro účast na tréninku je nutné odevzdat níže vyjmenované vyplněné a podepsané dokumenty, která jsou ke stažení zde

• Prohlášení o zdravotním stavu hráče
  • Prohlášení rodiče za odpovědnost dítěte
  • GDPR

Výbava na fotbal:

Trénink:

• tréninkové triko / mikina / lehká bunda (lehká čepice), trenýrky / lehké tepláky, turfy (umělá tráva) / lisovky (přírodní tráva) / sálovky (hala), míč vel. 3, chrániče a stulpny (dobrovolně – doporučujeme), lehce slazené pití / voda (optimálně alespoň 0,7 l)

Zápas/turnaj:

• černé trenýrky a stulpny, turfy (umělá tráva) / lisovky (přírodní tráva) / sálovky (hala), chrániče (povinně), míč vel. 3, lehce slazené pití / voda (optimálně alespoň 0,7 l)

Náklady na sezónu:

• příspěvky 1.500 Kč za ½ roku (platba vždy 1x v podzimní části a 1x v jarní části)

• Platba příspěvků 1500 ,- Kč. Upřednostňujem úhradu převodem na bankovní účet: 131194319/0800, V.S. 7 plus první čtyři čísla rodného čísla hráče (např. 71209). Do poznámky uvádějte jméno hráče. Platba v hotovosti lze u trenérů. Na vyžádání vystavíme příjmový doklad, případně i fakturu. U sourozenců platí sleva 500,- Kč na  mladšího z nich. Termín platby za podzim 2024 bude upřesněn.

ABC Braník