Vážení rodiče, na léto 2024 jsme opět připravili sportovní příměstské kempy Sokola Stodůlky, více info ZDE.

Začínáme trénovat v týdnu od 4.9.2023.

Tréninky probíhají v areálu Sokola Stodůlky

Po- 15:15-16:15

Pá- 15:15-16:15

Jakub Vondráček: 770 645 236

vondracekjak@seznam.cz

Trenéři přebírají děti až na začátku tréninku ve stanovený čas na předem domluveném místě a ve stanovený čas je zpět předávají rodičům. Za dobu před a po tréninku za děti neodpovídají, za vyzvednutí zodpovídají rodiče! Nestandardní situace vždy řešit s trenéry předem.

Pro účast na tréninku je nutné odevzdat níže vyjmenované vyplněné a podepsané dokumenty, která jsou ke stažení zde

• Prohlášení o zdravotním stavu hráče
  • Prohlášení rodiče za odpovědnost dítěte
  • GDPR