Tréninky:

Pondělí       15:00 – 16:30     UMT Stodůlky

Pátek          15:00 – 16:30     UMT Stodůlky

V zimním období se trénuje v hale (K Vidouli 710/20). Termín  bude upřesněn.

Trenéři přebírají děti až na začátku tréninku ve stanovený čas na předem domluveném místě a ve stanovený čas je zpět předávají rodičům. Za dobu před a po tréninku za děti neodpovídají, za vyzvednutí zodpovídají rodiče! Nestandardní situace vždy řešit s trenéry předem.

Pro účast na tréninku je nutné odevzdat níže vyjmenované vyplněné a podepsané dokumenty, která jsou ke stažení zde

• Prohlášení o zdravotním stavu hráče
  • Prohlášení rodiče za odpovědnost dítěte
  • GDPR