Mladší žáci

Videa k individuálnímu tréninku

Kluci koukněte, pro inspiraci jak trénovat doma, na tyto videa.

Tréninky během lockdownu

Vzhledem k situaci a zákazu hromadných tréninků jsme opět nuceni přistoupit k individuální přípravě a online tréninkům. Hráči mají individuální plán a další doporučení trenérů, jak se v této době individuálně připravovat. Přípravu budeme vždy upřesňovat a vysvětlovat na online tréninku.

Vybavení na Zoom trénink: švihadlo, míč, podložka na cvičení, prostor 2m x 2m

Doporučení k individuálnímu tréninku

Před každou částí individuálního plánu je důležité důkladné zahřátí (např. pár minut švihadlo, atletická abeceda).
Běžeckou aktivitu budeme zaznamenávat v aplikaci Strava. Interval odpočinku je při rychlostním (pondělním) tréninku cca 90 vteřin.  Ve středu je interval mezi rychlým a pomalým úsekem cca 4 - 6 minut. V pátek běžíme celý úsek najednou v intenzitě (rychlosti běhu) na kilometr v čase 5:00 - 6:30. Doporučujeme vhodnou běžeckou obuv.

Po každém tréninku je důležité důkladné a správné protažení a strečink

Den Aktivita
pondělí  běh - rychlost 7 x 60 m, kopce, schody
úterý online trénink 17:30 - 18:00 posilování
středa běh  3 x 1000 m nebo 4 x 700 m
čtvrtek online trénink 17:30 - 18:30 posilování
pátek běh  1x 4000 - 6000 m
sobota libovolná pohybová aktivita  90 min a více
neděle libovolná pohybová aktivita 90 min a více

Online tréninky budou na následující adrese. Adresa se dá otevřít jak na počítači, tak na mobilu v aplikaci Zoom.

Meeting ID: 883 6497 8466
Passcode: 1jm2vP

Fotky ze zápasu v Nebušicích

Fotky ze zápasu v Jinočanech

Omlouvání hráčů z tréninků a ze zápasů

Prosíme rodiče, aby začali omlouvat hráče z tréninků a zápasů Láďovi Forejtovi přes WhatsUp nebo SMS. Pravidelné absense stačí omluvit pouze jednou. Rádi bychom měli přehled o počtu hráčů před každým tréninkem, pro jeho optimální organizaci.

FK Loko Vltavín B