Mladší žáci

Novinky

Zimní liga na Zličíně - startovné za hráče je vždy 100 Kč.

Nominace

Sobota 28. 1. 2023. Turnaj Beroun - začátek 13.00 - Zimní liga SČ kraje. Sraz do 12.15. Adresa: Na Máchovně 644. Nominace: J. Kozdera, J. Guzy, V. Vostřez, T. Fedorek, Dušan, M. Plhal, I. Tanchynets, A. Bohdaň, A. Pösl, B. Pokorný, V. Čelustka.      
Neděle 29. 1. 2023. ZL Sokol vs Liteň - začátek ve 9.00. ZL na Zličíně. Sraz do 8. 20. Nominace: J. Vosyka, J. Vašák, A. Hrubý, J. Ježek, J. Kraic, A. Polák, D. Markovski, M. Průša, E. Matula, A. Smolík, Eliška, D. Vik
 

Zimní režim (od 14. 11. 2022)

Den Skupina Čas Místo
Pondělí Kompenzační trénink (běh, další aktivity...) pouze roč. 2011 16.30 - 17.30 UMT Klausova
Úterý 2010 + ostatní 2011 17.00 - 18.30 UMT Stodůlky
část 2011 (seznam po tabulkou) 17.00 - 18.30 Tělocvična ZŠ MLÁDÍ
Středa Obě skupiny společně 17.00 - 18.30 UMT KLAUSOVA
Čtvrtek pouze ročník 2010 + Eliška 17.30 - 18.15 Park / schody
Pátek 2010 + ostatní 2011 18.30 - 20.00 Tělocvična ZŠ KUNCOVA
část 2011(seznam pod tabulkou) 16.00 - 17.30 UMT Stodůlky

Skupina "část 2011": A. Bohdaň, J. Guzy, V. Čelustka, Š. Šorm, M. Carda, P. Packan, J. Kozdera, V. Vostřez, A. Smolík, M. Jahoda, T. Fedorek,  A. Heřmánek, J. Kübl, I. Moskal, A. Pösl, B. Pokorný.

Skupina "2010 + ostatní 2011" - všichni ostatní neuvedení jmenovitě

Domluvené PU, zimní liga a turnaje v zimní přípravě

Den Skupina Aktivita Čas Místo
7. 1. 2023 MŽ "C" PU vs FAAZ 10.00 UMT Klausova
14. 1. 2023 Turnaj Miniliga SČ kraje 13.00 Sedlčany
14. 1. 2023 MŽ "A" PU vs ABC Braník 8+1 17.00 UMT Braník
15. 1. 2023 ZL vs Zličín 9.00 Zličín
21. 1. 2023 MŽ (2 týmy) Turnaj Dolní Břežany 6+1 14.30 Dolní Břežany hala UMT
22. 1. 2023 MŽ "C" ZL vs Zličín "B" 9.00 Zličín
28. 1. 2023 Turnaj Miniliga SČ kraje   bude upřesněno
29. 1. 2023 ZL vs Liteň 9.00 Zličín
2. 2. 2023 MŽ "C"
PU vs Řepy
16.30
Řepy
5. 2. 2023 ZL vs Řepy 10.40 Zličín
11. 2. 2023 MŽ "C" PU vs FAAZ 10.00 UMT Klausova
11. 2. 2023 Turnaj Dolní Břežany 6+1 14.30 Dolní Břežany hala UMT
12. 2. 2023 PU vs Čechie Uhříněves 2HP 15.00 Uhříněves UMT
15. 2. 2023 MŽ "A" PU vs Dukla Praha U12 16.30 UMT Dukla
18. 2. 2023 Turnaj Miniliga SČ kraje   bude upřesněno
19. 2. 2023 MŽ "C" ZL vs Povltavská FA 10.40 Zličín
19. 2. 2023 MŽ "A" + "B" PU vs Bohemians dvojzápas 9.00 a 10.30 UMT Klausova
25. 2. 2023 PU vs Jinočany (8+1) 10.00 (předběžně) UMT Klausova
26. 2. 2023 ZL vs FAAZ 10.40 Zličín
4. 3. 2023 MŽ "A" PU vs Xaverov 10.00 UMT Klausova
4. 3. 2023 MŽ "B" PU vs Xaverov 12.00 UMT Klausova
5. 3. 2023 MŽ "C" ZL vs Uhelné sklady 10.40 Zličín

 


Po 23. 1. TJ 16:30 - 18:00 Běhání + kompenzace 2011 - zrušeno Umělá tráva
Út 24. 1. TJ 17:00 - 18:30 Trénink - část 2011 - ZŠ Mládí Parkety
TJ 17:00 - 18:30 Trénink 2010 + ostatní 2011- UMT Stodůlky Umělá tráva
St 25. 1. TJ 17:00 - 18:30 Trénink UMT Klausova Umělá tráva
Čt 26. 1. TJ 17:30 - 18:15 Čtvrteční běhání - pouze 2010 Neurčeno
27. 1. TJ 16:00 - 17:30 Trénink - část 2011 - UMT Stodůlky Umělá tráva
TJ 18:30 - 20:00 Trénink 2010 + část 2011 - ZŠ Kuncova Parkety
So 28. 1.
Ne 29. 1. OS 09:00 - 10:30 ZL - Sokol Stodůlky vs FK Liteň
Po 30. 1. TJ 16:30 - 18:00 Běhání + kompenzace 2011 Umělá tráva
Út 31. 1. TJ 17:00 - 18:30 Trénink - část 2011 - ZŠ Mládí Parkety
TJ 17:00 - 18:30 Trénink 2010 + ostatní 2011- UMT Stodůlky Umělá tráva
St 1. 2. TJ 17:00 - 18:30 Trénink UMT Klausova Umělá tráva
Čt 2. 2. PU 16:30 - 18:00 TJ Sokol Řepy vs. Mladší žáci Neurčeno
TJ 17:30 - 18:15 Čtvrteční běhání - pouze 2010 Neurčeno
3. 2. TJ 16:00 - 17:30 Trénink - část 2011 - UMT Stodůlky Umělá tráva
TJ 18:30 - 20:00 Trénink 2010 + část 2011 - ZŠ Kuncova Parkety
So 4. 2.
Ne 5. 2. OS 10:40 - 12:10 ZL - Sokol Stodůlky vs Sokol Řepy


 Omlouvání hráčů z tréninků a ze zápasů

Prosíme rodiče, aby začali omlouvat hráče ročníku 2010 z tréninků a zápasů Pavlu Blahoňovskému přes WhatsUp nebo SMS. Hráče ročníku 2011 omlouvat Tomáši Pöslovi přes WhatsUp či SMS. Pravidelné absence stačí omluvit pouze jednou. Rádi bychom měli přehled o počtu hráčů před každým tréninkem pro jeho optimální organizaci. 



 

POSLEDNÍ ZÁPAS
Muži A
6
:
0
TJ Sokol Písnice
Číst více
POSLEDNÍ ZÁPASY
PŘÍŠTÍ ZÁPASY