Mladší žáci

Výsledky virové výzvy za první týden

Máme již 28 účastníků výzvy. Výsledky za první týden jsou zde: výsledky virové výzvy k 6.4.2020. Každý kdo se přidal k výzvě a opravdu cvičí, má můj respekt. Jen tak dál, vydržte se cvičením až do konce. Kdo jěště neodeslal výsledky, můžete to udělat přes tento webový formulář.

Rozhodli jsme se výzvu prodloužit o 1 týden:

• od 12.4. do 18.4.2020

Za výsledky v prvním týdnu dostává ceny 6 vítězů, kteří dokázali cvičit na maximální počet 42 bodů. Každý z nich dostane poukázku na 100 Kč do Decathlonu. Vítězové jsou označeni červenou barvou ve výsledcích.

Podobné ceny jsou slíbené i za oba zbývajicí týdny. Šanci má i ten, kdo jěště nezačal cvičit.

Vzkaz Našim hráčům a jejich rodičům…….

Nastala pro nás všechny doba nezvyklá, každého z nás to bohužel výrazně zasáhlo… trenéry, hráče, rodiče a my všichni se s touto situací musíme vyrovnat, řekli bychom každý po svém, ale jelikož jsme jeden celek, jeden tým, rozhodli jsme se Vás alespoň takto na dálku podpořit, povzbudit, dodat Vám tímto vzkazem pocit, že na Vás stále myslíme a motivovat Vás pro další složité období bez organizovaného fotbalu, které nás bohužel všechny čeká. Momentálně se musíte postarat sami o sebe, máte naší důvěru, že to zvládnete.

Pro Vás sportovce, fotbalisty je každodenní pohyb důležitý, udrží vás v dobré fyzické i duševní kondici. Budete se cítit lépe.

Proto Vás my trenéři vyzýváme, nejděte v sobě sílu a chuť na sobě pracovat i v podmínkách, které pro sport nejsou ideální. Využijte jakoukoliv chvilku být venku, vyběhněte schody, skákejte přes švihadlo, běhejte dle plánu, jezděte na kole, pravidelně posilujte a protahujte celé tělo, nožičkujte, rozvíjejte práci a techniku s míčem (doma třeba s tenisákem), zkoušejte nové kličky. Dělejte jakoukoliv pohybovou aktivitu, která vás baví a bude rozvíjet vaše dovednostikoordinační schopnosti, nemusí to být bezpodmínečně fotbal, buďte hlavně aktivní a z pohybu mějte radost. Můžete se třeba zapojit do různých výzev (viz níže). Inspirace na internetu je spousty.

Nevymlouvejte se, že to nejde, kdo chce, tak si fotbal nebo sport najde. Buďte kreativní, houževnatí a nenechte se odradit. Důležitá je pravidelnost.

Nezapomeňte také na správnou životosprávu.

Imunitu můžete podpořit postupným otužováním.

Rodičům, kteří to nemají v této době lehké, přejeme hodně síly, energie a zároveň děkujeme za podporu Našim/Vašim dětem v tom co dělají a dělat budou a mějte s nimi prosím trpělivost a buďte správným příkladem :)

Virová výzva

Trenéři vyzývají všechny hráče na souboj ve cvičení. Tvým úkolem je nasbírat co nejvíce bodů, každý den, po dobu 2 následujících týdnů:

• od 28.3. do   3.4.2020
  • od   4.4. do 11.4.2020

Soutežíme i proti starším žákům a přípravkám, protože soutěže se může zúčastnit jakýkoli člen nebo i nečlen Sokola Stodůlky.

Detaily o výzvě jsou uvedeny na speciální stránce.

První 3 hráči s největším množstvím bodů budou odměněni cenami od firmy Business Media.

Jarní soustředění 2020 se ruší.

Zaplacené zálohy navrhujeme převést jako zálohy na letní soustředění. Samozřejmě kdo chce, tak mu zálohu vrátíme.  Uvidíme jaká bude situace s Covid-19 v květnu, možná bychom do Roudnice jeli na prodloužený víkend.

Základní informace o jarní soustředění 2020 jsou k dispozici

Po 6. 4.
Út 7. 4.
St 8. 4.