Zápasy

Zápasy

10. 8. 10:30
SK Střešovice 1911
2
:
1
Muži B
11. 8. 17:00
SK Zbraslav
2
:
1
Muži A
17. 8. 14:30
AFK Slivenec
3
:
4
Muži A
17. 8. 17:00
Muži B
2
:
2
TJ Slovan Bohnice
24. 8. 10:15
SK Libuš 838
2
:
2
Muži A
24. 8. 10:30
TJ AVIA Čakovice
0
:
0
Muži B
28. 8. 17:30
SK Dolní Chabry
4
:
0
Starší dorost
31. 8. 11:00
Starší dorost
5
:
3
SK Aritma Praha, z.s.
31. 8. 14:45
Muži B
0
:
4
TJ Sokol Písnice
31. 8. 17:00
Muži A
1
:
4
SK Aritma Praha B
3. 9. 16:30
Starší žáci
13
:
0
FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN
4. 9. 17:00
SK Union Vršovice
18
:
20
U10
6. 9. 17:30
TJ AVIA Čakovice
4
:
7
U11
7. 9. 9:00
U9
53
:
15
SK Union Vršovice
7. 9. 10:00
Mladší žáci
11
:
1
SK Union Vršovice
7. 9. 11:00
Mladší dorost
1
:
3
SK Hostivař
7. 9. 17:00
1999 Praha
1
:
3
Muži A
7. 9. 17:00
TJ AVIA Čakovice
5
:
2
Starší dorost
7. 9. 17:00
Starší žáci
11
:
0
SK Zbraslav
8. 9. 12:45
TJ Slovan Bohnice
3
:
6
U11
8. 9. 16:30
AFK Slavoj Podolí Praha
1
:
5
Mladší žáci
8. 9. 17:00
FC Přední Kopanina
:
U10
8. 9. 17:00
Olympia Radotín a.s.
2
:
3
Muži B
14. 9. 9:00
Bohemians Praha 1905
1
:
5
Mladší žáci
14. 9. 9:00
SK Zbraslav
12
:
36
U9
14. 9. 12:15
U10
:
Sokol Dolní Počernice
14. 9. 13:00
TJ Slovan Bohnice
12
:
11
U11
14. 9. 13:30
FC Háje Jižní Město
8
:
0
Mladší dorost
14. 9. 14:00
Muži A
1
:
2
SK Čechie Smíchov
14. 9. 14:15
U7
18
:
26
TJ Sokol Řepy
14. 9. 16:30
Starší dorost
2
:
7
SK GORDIC Praha Kačerov, z.s.
15. 9. 9:00
U11
14
:
0
TJ Březiněves
15. 9. 11:00
Mladší žáci
5
:
1
SK Zbraslav
15. 9. 14:00
TJ Sokol Řepy
2
:
5
Starší žáci
18. 9. 18:00
Starší žáci
4
:
5
ČAFC Praha
20. 9. 16:30
FK Loko Vltavín
5
:
52
U7
21. 9. 9:30
U9
45
:
7
TJ JUNIOR PRAHA
21. 9. 10:00
TJ Sokol Řepy
1
:
4
Starší dorost
21. 9. 10:15
ABC Braník
3
:
1
Muži A
21. 9. 11:00
U11
8
:
10
SC Xaverov
21. 9. 13:00
ABC Braník
2
:
1
Muži B
21. 9. 15:30
Mladší dorost
5
:
2
SK Čechie Smíchov
21. 9. 16:30
Mladší žáci
7
:
5
FK VIKTORIA ŽIŽKOV
22. 9. 8:30
Starší žáci
9
:
0
FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN
22. 9. 14:30
Sokol Kolovraty
:
U10
22. 9. 14:30
FK Meteor Praha VIII
3
:
3
Mladší žáci
22. 9. 16:00
SK Uhelné sklady Praha
4
:
5
U11
28. 9. 9:00
U9
23
:
18
FC Přední Kopanina
28. 9. 11:00
U7
25
:
24
Spartak Hrdlořezy
28. 9. 13:00
U10
:
FK Loko Vltavín
28. 9. 13:30
AFK Slavoj Podolí Praha
0
:
5
Starší žáci
28. 9. 13:45
Muži B
1
:
1
AFK Slavoj Podolí Praha
28. 9. 14:00
SK Zbraslav
6
:
0
U11
28. 9. 14:00
TJ Sokol Královice
14
:
1
Mladší dorost
28. 9. 16:00
Muži A
1
:
3
FK Loko Vltavín B
29. 9. 9:30
FC TEMPO PRAHA
9
:
13
U11
29. 9. 10:00
Mladší žáci
2
:
5
SK Aritma Praha, z.s.
29. 9. 10:15
Fotbalový klub Čechie Dubeč
5
:
5
Starší dorost
29. 9. 12:00
Mladší žáci
3
:
8
FK DUKLA Praha
4. 10. 16:30
TJ Sokol Nebušice
1
:
5
Mladší žáci
5. 10. 8:45
Fotbalová Akademie Alexe Zbura
2
:
6
Mladší žáci
5. 10. 9:00
U11
15
:
7
TJ Březiněves
5. 10. 10:30
SK Střešovice 1911
1
:
0
Muži A
5. 10. 11:00
Sportovní Akademie
27
:
12
U10
5. 10. 11:00
U11
1
:
2
TJ AVIA Čakovice
5. 10. 11:00
FC Miškovice
2
:
6
Muži B
5. 10. 13:00
Mladší dorost
3
:
5
TJ SLAVOJ SUCHDOL
5. 10. 15:00
Starší žáci
8
:
0
ABC Braník
5. 10. 15:30
Starší dorost
0
:
11
FC Přední Kopanina
6. 10. 14:30
TJ AVIA Čakovice
26
:
21
U7
6. 10. 14:30
Sokol Dolní Počernice
22
:
34
U9
6. 10. 14:30
TJ AVIA Čakovice
:
U8
12. 10. 8:45
Fotbalová Akademie Alexe Zbura
8
:
5
U11
12. 10. 9:00
Fotbalová akademie
16
:
6
U11
12. 10. 10:30
FK Union Strašnice
:
Starší dorost
12. 10. 11:00
U7
14
:
35
Sokol Kolovraty
12. 10. 11:00
TJ Sokol Řepy
5
:
1
Mladší žáci
12. 10. 11:00
U8
:
Sokol Kolovraty
12. 10. 13:15
Mladší žáci
5
:
4
FK Meteor Praha VIII
12. 10. 13:30
SK Zbraslav
:
U10
12. 10. 15:30
TJ Sokol Nebušice
1
:
0
Muži A
12. 10. 17:00
FC TEMPO PRAHA
2
:
1
Starší žáci
12. 10. 17:30
Mezinárodní Svaz Mládeže
3
:
0
Muži B
13. 10. 10:00
Mladší dorost
:
SK Slovan Kunratice z.s.
16. 10. 17:00
U9
21
:
36
TJ AVIA Čakovice
19. 10. 9:00
Mladší žáci
11
:
0
SK Střešovice 1911
19. 10. 11:00
U11
1
:
9
SK Ďáblice
19. 10. 13:00
U11
6
:
17
TJ Sokol Vinoř
19. 10. 13:00
FK Motorlet Praha
1
:
6
Mladší žáci
19. 10. 13:00
Sportovní Akademie
33
:
26
U9
19. 10. 14:30
Starší žáci
3
:
1
Tj Sokol Bílá Hora
19. 10. 15:00
Jižní Město Chodov
:
Mladší dorost
19. 10. 15:30
Starší dorost
:
Tj Sokol Bílá Hora
19. 10. 15:30
Jižní Město Chodov
:
Mladší dorost
20. 10. 10:15
FK Řeporyje
28
:
28
U7
20. 10. 10:15
FK Řeporyje
:
U8
20. 10. 10:30
U10
:
FK Újezd nad Lesy
20. 10. 12:45
Muži A
3
:
1
FK Řeporyje
20. 10. 15:00
Muži B
3
:
1
SK Zbraslav
23. 10. 16:30
TJ Sokol Jinočany
:
U9
24. 10. 16:30
SK Ďáblice
15
:
10
U11
25. 10. 18:00
SK Třeboradice
4
:
1
Mladší žáci
26. 10. 9:00
U9
17
:
22
FK Loko Vltavín
26. 10. 11:00
U7
25
:
18
SK Čechie Uhříněves
26. 10. 11:00
Fotbalová akademie
9
:
3
U11
26. 10. 11:00
U8
:
SK Čechie Uhříněves
26. 10. 14:30
SK Dolní Chabry
3
:
1
Muži A
26. 10. 15:00
Fotbalová akademie
1
:
6
Starší žáci
27. 10. 10:00
Mladší žáci
8
:
3
ABC Braník
27. 10. 12:30
Mladší dorost
:
TJ Březiněves
27. 10. 14:30
FK Klánovice
:
Starší dorost
28. 10. 14:30
TJ Sokol Řepy
2
:
1
Muži B
30. 10. 18:00
FK Meteor Praha VIII
5
:
1
Starší žáci
2. 11. 8:30
Fotbalový klub Čechie Dubeč
11
:
42
U7
2. 11. 8:30
Fotbalový klub Čechie Dubeč
42
:
11
U9
2. 11. 9:00
U11
24
:
6
FK Dukla Jižní Město
2. 11. 9:00
ABC Braník
:
Mladší dorost
2. 11. 11:15
U11
0
:
16
SK Čechie Smíchov
2. 11. 13:30
Mladší žáci
14
:
0
FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN
2. 11. 14:15
Muži B
0
:
6
FC TEMPO PRAHA
2. 11. 16:00
Starší žáci
3
:
3
SK Dolní Chabry
3. 11. 8:30
TJ PRAGA
:
U9
3. 11. 10:15
Muži A
1
:
2
SK Modřany
3. 11. 10:30
U10
:
Fotbalová akademie
3. 11. 13:00
Starší dorost
:
FK Újezd nad Lesy
3. 11. 15:00
FK Admira Praha
4
:
5
Mladší žáci
9. 11. 8:30
SK Modřany
:
U10
9. 11. 9:00
U9
:
SK Ďáblice
9. 11. 10:30
AFK Slivenec
10
:
1
U11
9. 11. 11:00
U7
12
:
35
FK DUKLA Praha
9. 11. 11:00
U8
:
FK DUKLA Praha
9. 11. 13:30
Mladší žáci
2
:
1
FK Dukla Jižní Město
10. 11. 10:15
Starší žáci
8
:
2
TJ Slovan Bohnice
10. 11. 13:00
Football Talent Academy
25
:
5
U11
10. 11. 14:00
FC Přední Kopanina
4
:
0
Muži A
10. 11. 14:00
FC Přední Kopanina
5
:
5
Mladší žáci
10. 11. 14:00
TJ Sokol Cholupice
1
:
0
Muži B
10. 11. 14:00
SK Čechie Smíchov
:
Starší dorost
16. 11. 8:30
U11
3
:
6
TJ Sokol Lochkov
16. 11. 8:30
SC Xaverov
4
:
3
Mladší žáci
16. 11. 10:00
Mladší žáci
1
:
10
SK Ďáblice
16. 11. 11:00
Fotbalová akademie
:
U9
16. 11. 11:45
U10
:
TJ PRAGA
16. 11. 13:30
Starší dorost
:
Spartak Hrdlořezy
16. 11. 13:30
TJ Sokol Lipence
:
Muži B
16. 11. 17:00
Muži A
2
:
3
FK Zlíchov 1914
17. 11. 14:00
SK Dolní Chabry
48
:
25
U7
17. 11. 14:00
SK Dolní Chabry
:
U8
30. 11. 13:00
ABC Braník
:
U9
1. 12. 12:00
AFK Slavoj Podolí Praha
1
:
12
U11
8. 12. 10:30
SK Uhelné sklady Praha
2
:
6
U11
12. 12. 17:45
TJ Sokol Jinočany
:
U11
10. 1. 18:00
TJ Sokol Jinočany
:
Mladší žáci
17. 1. 16:15
U9
:
ABC Braník
17. 1. 18:00
U11
5
:
5
Fotbalová Akademie Alexe Zbura
18. 1. 8:30
ABC Braník
:
U10
19. 1. 10:30
SK Střešovice 1911
1
:
6
U11
22. 1. 18:45
FK Řeporyje
1
:
2
Muži A
24. 1. 18:00
Bohemians Praha 1905
:
Mladší žáci
25. 1. 12:30
U9
:
TJ Sokol Jinočany
26. 1. 12:00
SK Union Vršovice
:
U11
30. 1. 19:00
Bohemians Praha 1905
:
Muži A
2. 2. 10:30
SK Střešovice 1911
:
U10
8. 2. 10:30
SK Čechie Smíchov
:
Mladší žáci
9. 2. 9:00
FK Dukla Jižní Město
:
U11
28. 2. 18:00
ABC Braník
:
Mladší žáci
7. 3. 9:00
SK Střešovice 1911
:
U11
8. 3. 12:30
ABC Braník
:
Mladší žáci
14. 3. 10:30
SK Čechie Smíchov
:
Mladší žáci
22. 3. 15:00
U11
:
TJ Slovan Bohnice
29. 3. 15:00
TJ Březiněves
:
U11
5. 4. 16:30
U11
:
TJ AVIA Čakovice
5. 4. 16:30
U11
:
SK Uhelné sklady Praha
19. 4. 17:00
SC Xaverov
:
U11
19. 4. 17:00
TJ AVIA Čakovice
:
U11
26. 4. 17:00
U11
:
FC TEMPO PRAHA
26. 4. 17:00
U11
:
Fotbalová Akademie Alexe Zbura
1. 5. 11:00
SK Ďáblice
:
U11
3. 5. 17:00
TJ Březiněves
:
U11
10. 5. 17:00
U11
:
Fotbalová akademie
10. 5. 17:00
U11
:
Fotbalová akademie
15. 5. 17:00
TJ Sokol Vinoř
:
U11
17. 5. 17:00
SK Čechie Smíchov
:
U11
24. 5. 17:00
U11
:
SK Ďáblice
24. 5. 17:00
U11
:
AFK Slivenec
31. 5. 17:00
FK Dukla Jižní Město
:
U11
31. 5. 17:00
TJ Sokol Lochkov
:
U11
7. 6. 17:00
U11
:
TJ Slovan Bohnice
7. 6. 17:00
U11
:
SK Zbraslav

Poslední zápasy
Příští zápasy