Zápasy

Poslední zápasy

23. 9. 18:00
Spartak Kbely
16
:
9
U11 5+1
20. 9. 16:30
SK Uhelné sklady Praha
15
:
0
U11 7+1
20. 9. 16:30
Starší žáci
13
:
1
FK Admira Praha
20. 9. 16:30
SC Radotín
0
:
1
Muži B
20. 9. 14:15
Starší žáci
12
:
0
FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN
20. 9. 9:30
U11 5+1
14
:
10
SC Xaverov
19. 9. 16:30
Mladší žáci A
20
:
0
FK VIKTORIA ŽIŽKOV
19. 9. 16:30
1999 Praha
3
:
0
Muži A
19. 9. 14:15
U10
25
:
18
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
19. 9. 12:00
U9
38
:
21
SK Modřany
19. 9. 10:00
U8
18
:
42
SK Union Vršovice
13. 9. 17:00
Muži A
2
:
0
SK Aritma Praha B
13. 9. 14:45
Mladší žáci B
3
:
15
SK Zbraslav
13. 9. 12:45
Spartak Hrdlořezy
33
:
21
U8
13. 9. 11:30
FK Řeporyje
1
:
8
Starší žáci
12. 9. 17:00
Muži B
4
:
3
TJ Sokol Písnice
12. 9. 15:30
TJ Sokol Řepy
0
:
7
Starší žáci
12. 9. 15:00
U11 7+1
6
:
2
TJ Březiněves
12. 9. 10:45
Bohemians Praha 1905
5
:
4
Mladší žáci A
12. 9. 8:30
Fotbalový klub Čechie Dubeč
6
:
63
U9
10. 9. 18:00
SK Třeboradice
14
:
10
U11 5+1
9. 9. 17:00
Muži A
5
:
1
SK Ďáblice
8. 9. 17:30
SK Dolní Chabry
1
:
15
Starší žáci A
6. 9. 17:00
Starší žáci
5
:
0
SK Čechie Smíchov
6. 9. 14:45
Starší žáci
3
:
1
SK Zbraslav
6. 9. 12:45
TJ Slovan Bohnice
1
:
7
U11 7+1
6. 9. 12:45
U9
39
:
8
FK Řeporyje
5. 9. 13:30
AFK Slavoj Podolí Praha
7
:
5
Mladší žáci B
5. 9. 12:30
FK Meteor Praha VIII
15
:
7
U11 5+1
5. 9. 12:00
U8
42
:
15
CU Bohemians Praha, z.s.
5. 9. 11:30
Mladší žáci A
2
:
13
SK Union Vršovice
5. 9. 10:30
TJ AVIA Čakovice
2
:
0
Muži B
5. 9. 10:15
SK Libuš 838
1
:
3
Muži A
30. 8. 17:00
Muži A
0
:
4
AFK Slivenec
29. 8. 17:00
Muži B
2
:
2
TJ Slovan Bohnice
23. 8. 17:00
SK Zbraslav
2
:
1
Muži A
23. 8. 17:00
SK Střešovice 1911
2
:
3
Muži B
16. 8. 17:00
TJ Sokol Cholupice
10
:
0
Muži B
16. 8. 17:00
FC Přední Kopanina
2
:
1
Muži A
9. 8. 17:00
Muži B
1
:
6
TJ Sokol Lipence
8. 8. 17:00
Muži A
0
:
5
FK Zlíchov 1914

Příští zápasy

25. 9. 18:00
SK Třeboradice
:
U11 7+1
26. 9. 9:00
Fotbalová akademie
:
U10
26. 9. 10:30
Muži B
:
FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN
26. 9. 10:45
AFK Slavoj Podolí Praha
:
Starší žáci
26. 9. 13:00
Mladší žáci A
:
FK DUKLA Praha
26. 9. 15:00
Mladší žáci B
:
SK Aritma Praha, z.s.
28. 9. 12:15
U8
:
SK Ďáblice
28. 9. 14:15
Starší žáci
:
FK Dukla Jižní Město
28. 9. 14:30
SK Zbraslav
:
U9
28. 9. 16:30
Muži A
:
SK Čechie Smíchov
30. 9. 18:00
TJ Sokol Jinočany
:
Mladší žáci
3. 10. 9:00
SK Čechie Uhříněves
:
U8
3. 10. 9:00
Fotbalová Akademie Alexe Zbura
:
Mladší žáci A
3. 10. 10:00
U9
:
AFK Slivenec
3. 10. 14:00
U11 7+1
:
TJ AVIA Čakovice
3. 10. 16:00
U11 5+1
:
TJ PRAGA
4. 10. 10:00
TJ Sokol Nebušice
:
Mladší žáci B
4. 10. 16:00
Starší žáci
:
ABC Braník
4. 10. 16:00
FK Loko Vltavín
:
Starší žáci
6. 10. 16:30
TJ Sokol Řepy
:
Mladší žáci
9. 10. 17:00
Fotbalová akademie
:
U11 5+1
10. 10. 9:00
TJ Sokol Cholupice
:
U11 7+1
10. 10. 13:00
U8
:
Jižní Město Chodov
10. 10. 15:00
Mladší žáci A
:
FK Meteor Praha VIII
10. 10. 16:30
FC TEMPO PRAHA
:
Starší žáci
11. 10. 9:00
TJ Sokol Řepy
:
Mladší žáci B
11. 10. 14:00
FK Loko Vltavín
:
U9
11. 10. 14:00
Starší žáci
:
Tělocvičná jednota Sokol Troja
16. 10. 16:00
FK Motorlet Praha
:
Mladší žáci A
17. 10. 9:00
Sportovní Akademie
:
U8
17. 10. 9:00
U11 5+1
:
FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN
17. 10. 11:00
U11 7+1
:
SK Ďáblice
17. 10. 11:00
U9
:
SK Čechie Uhříněves
17. 10. 11:00
AFK Slivenec
:
Starší žáci
18. 10. 13:30
Mladší žáci B
:
SK Střešovice 1911
18. 10. 15:30
Starší žáci
:
Tj Sokol Bílá Hora
24. 10. 10:00
U8
:
FK Loko Vltavín
24. 10. 10:00
AC Sparta Praha fotbal
:
Mladší žáci B
24. 10. 10:00
Fotbalová akademie
:
U11 7+1
24. 10. 10:00
U9
:
FC Přední Kopanina
24. 10. 14:30
Mladší žáci A
:
ABC Braník
24. 10. 14:30
Starší žáci
:
1. FC BARRANDOV
25. 10. 10:30
Fotbalová akademie
:
Starší žáci
25. 10. 11:30
TJ Březiněves
:
U11 5+1
28. 10. 9:00
FK Admira Praha
:
Mladší žáci A
28. 10. 9:30
TJ Sokol Řepy
:
U9
31. 10. 10:00
Mladší žáci B
:
FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN
31. 10. 11:30
Starší žáci
:
SK Dolní Chabry
31. 10. 12:00
U11 7+1
:
SK Čechie Smíchov
1. 11. 11:30
U11 5+1
:
TJ JUNIOR PRAHA
1. 11. 12:30
TJ Sokol Nebušice
:
Starší žáci
1. 11. 16:30
TJ JUNIOR PRAHA
:
U8
4. 11. 18:00
SK Slavia Praha - fotbal
:
U11 7+1
7. 11. 9:30
U8
:
TJ PRAGA
7. 11. 11:30
Mladší žáci A
:
FK Dukla Jižní Město
8. 11. 9:30
Starší žáci
:
TJ Slovan Bohnice
8. 11. 11:45
FC Přední Kopanina
:
Mladší žáci B
8. 11. 11:45
Starší žáci
:
TJ Sokol Lipence
14. 11. 9:00
SC Xaverov
:
Mladší žáci A
14. 11. 9:30
Sokol Kolovraty
:
U8
14. 11. 10:30
U11 7+1
:
TJ Sokol Lochkov
14. 11. 12:30
Mladší žáci B
:
SK Ďáblice
14. 11. 14:30
FK Meteor Praha VIII
:
Starší žáci
15. 11. 10:00
TJ Ruzyně
:
Starší žáci

POSLEDNÍ ZÁPAS
1999 Praha
3
:
0
Muži A
Číst více
POSLEDNÍ ZÁPASY
PŘÍŠTÍ ZÁPASY