Starší přípravka U11

Rozlučka

Tradiční rozlučka se sezónou bude v uterý 23. 6. Tréninku se mohou zúčastnit i rodiče či dlaší příbuzní. Po tréninku je na plánu krátké občerstvení a ještě kratší hodnocení celého přípravkového období.

Letní soustředění

Prosíme všechny hráče, kterí jedou na letní soustředění o zaplacení zálohy 2000 Kč. Hráčům, kteří měli zaplacenou zálohu 900 Kč na jarní soustředění ji odečteme. Ti tedy budou platit pouze 1100 Kč. Zálohy jsou rozepsány v detailu na jednotlivé hráče na speciální stránce o soustředění.

Platbu prosíme hotově do roukou Míši Bendové a nebo na účet jednoho z trénerů 1089860027/3030 do konce sezóny.

Nové tréninkové časy

Den Čas Místo
Pondělí 18:00 - 19:45 UMT Stodůlky
Úterý 16:30 - 18:15 Tráva Stodůlky
Čtvrtek  16:30 - 18:30 UMT Stodůlky

Dodržujeme instrukce pro chování na hřišti od FAČR. Šatny nejsou k dispozici, proto prosím přijďte rovnou v tréninkovém vybavení. Sprcha až doma. 

Příspěvky na jarní pololetí

Příspěvek na jarní část sezóny jsme snížili na 1.500 Kč, protože jsme nemohli s dětmi 2 měsíce pracovat. Nicméně pokud by některý rodič chtěl zaplatit plný pololetní příspěvek 2.500 Kč, budeme rádi. Příspěvky posílejte přímo na účet Sokola Stodůlky, č.ú. 131194319/0800. Do zprávy pro příjemce ročník, jméno a příjmení za koho platíte. Do variabilního symbolu prvních 6 číslic rodného čísla. 

Pokud v Sokole Stodůlky hrají sourozenci, plnou cenu platí pouze nejstarší z nich. Ostatní sourozenci mají slevu 1.000 Kč. Takže za jarní pololetí platí mladší sourozenci pouze 500 Kč. 

Prosíme o zaplacení do 15.6.2020 Po 29. 6.
Út 30. 6.
St 1. 7.
Čt 2. 7.
3. 7.
So 4. 7.
Ne 5. 7.
Po 6. 7.
Út 7. 7.
St 8. 7.
Čt 9. 7.
10. 7.
So 11. 7.
Ne 12. 7.


Protahování a posilování

Prosíme rodiče o dlouhodobou pomoc. Všichni hráči by již měli znát tyto protahovací a posilovací cviky Hráči se musí po každém tréninku protáhnout - ideálně 7 protahovacích cviků z této prezentace. Mluvíme o nutnosti se protahovat často na tréninku, ale nejsme si moc jisti úrodností půdy, na kterou házíme hrách. Posilování břicha, středu těla a mezilopatkových svalů děláme často na tréninku a mělo by se stát součástí denní rutiny všech hráčů. Doporučujeme prezentaci vytisknout a dát klukům. 


Doporučený jídelníček malých fotbalistů

 FAČR doporučuje dodržovat tyto zásady zdravé stravy u mladých fotbalistů. Prosíme rodiče a přečtení.


3. základní pravidla bezproblémového soužití na TJ:

Sraz na jakýkoliv trénink bude vždy 15 minut před začátkem v šatně potažmo před halou. Kdo nestíhá nechť v předstihu zpraví některého z trenérů;

Omluvenky z účasti na tréninku posílejte, volejte, pište nejpozději 2 hodiny před začátkem. Pozdější omluvenky znamenají automaticky neomluvený trénink, vyjma velmi vážných a nečekaných událostí;

Na trénink bude mít každý hráč předepsanou výbavu, která je ve srovnání například s horolezectvím velice jednoduchá: nafouknutý míč, odpovídající obuv - lisovky na trávu, turfy na UMT, sálovky do tělocvičny, chrániče, stulpny, pití, správné oblečení sportovního charakteru. V chladném počasí navíc čepici, rukavice, termo prádlo, případně šustáková bunda.  


Prosíme všechny rodiče o napsání omluvné WhatsUp zprávy nebo SMSky trenérovi Kubovi. Omluvenky přijímáme nejpozději 2 hodiny před plánovanou akcí. V případě dlouhodobější absence, prosíme o ohlášení návratu zpátky do tréninkového procesu. Rodičům, kteří tak činí, děkujeme!!!

POSLEDNÍ ZÁPAS
Muži A
1
:
1
SK Zbraslav
Číst více
POSLEDNÍ ZÁPASY
PŘÍŠTÍ ZÁPASY