Starší přípravka U11

Výsledky virové výzvy za první týden

Máme již 28 účastníků výzvy. Výsledky za první týden jsou zde: výsledky virové výzvy k 6.4.2020. Každý kdo se přidal k výzvě a opravdu cvičí, má můj respekt. Jen tak dál, vydržte se cvičením až do konce. Kdo jěště neodeslal výsledky, můžete to udělat přes tento webový formulář.

Rozhodli jsme se výzvu prodloužit o 1 týden: 

  • od 12.4. do 18.4.2020

Za výsledky v prvním týdnu dostává ceny 6 vítězů, kteří dokázali cvičit na maximální počet 42 bodů. Každý z nich dostane poukázku na 100 Kč do Decathlonu. Vítězové jsou označeni červenou barvou ve výsledcích. 

Podobné ceny jsou slíbené i za oba zbývajicí týdny. Šanci má i ten, kdo jěště nezačal cvičit. 


Virová výzva

Trenéři vyzývají všechny hráče na souboj ve cvičení. Tvým úkolem je nasbírat co nejvíce bodů, každý den, po dobu 2 následujících týdnů:

  • od 28.3. do   3.4.2020
  • od   4.4. do 11.4.2020 
  • od 12.4. do 18.4.2020

Soutežíme i proti starším a mladším žákům, protože soutěže se může zúčastnit jakýkoli člen nebo i nečlen Sokola Stodůlky.  

Detaily o výzvě jsou uvedeny na speciální stránce.  

První 3 hráči s největším množstvím bodů budou odměněni cenami od firmy Business Media. 


Jarní soustředění 2020 se ruší.

Zaplacené zálohy navrhujeme převést jako zálohy na letní soustředění. Samozřejmě kdo chce, tak mu zálohu vrátíme.  Uvidíme jaká bude situace s Covid-19 v květnu, možná bychom do Roudnice jeli na prodloužený víkend. 


Nejbližší události
N/A
 nominace: N/A
N/A
nominace: N/A

Všechny tréninky, turnaje a zápasy se vzhledem k situaci ruší až do odvolání. O dalším vývoji budeme informovat.

Oficiální prohlášení FAČR je ZDE.Po 6. 4. OS od 16:00 Velikonoční Soustředění - zrušeno
Út 7. 4. OS celý den Velikonoční Soustředění - zrušeno
St 8. 4. OS celý den Velikonoční Soustředění - zrušeno
Čt 9. 4. OS celý den Velikonoční Soustředění - zrušeno
10. 4. OS do 16:00 Velikonoční Soustředění - zrušeno
So 11. 4.
Ne 12. 4.
Po 13. 4.
Út 14. 4.
St 15. 4.
Čt 16. 4.
17. 4.
So 18. 4.
Ne 19. 4. MU 09:00 - 10:30 TJ AVIA Čakovice vs. U11 Neurčeno
MU 12:30 - 14:00 SC Xaverov vs. U11 Neurčeno


Protahování a posilování

Prosíme rodiče o dlouhodobou pomoc. Všichni hráči by již měli znát tyto protahovací a posilovací cviky Hráči se musí po každém tréninku protáhnout - ideálně 7 protahovacích cviků z této prezentace. Mluvíme o nutnosti se protahovat často na tréninku, ale nejsme si moc jisti úrodností půdy, na kterou házíme hrách. Posilování břicha, středu těla a mezilopatkových svalů děláme často na tréninku a mělo by se stát součástí denní rutiny všech hráčů. Doporučujeme prezentaci vytisknout a dát klukům. 


Doporučený jídelníček malých fotbalistů

 FAČR doporučuje dodržovat tyto zásady zdravé stravy u mladých fotbalistů. Prosíme rodiče a přečtení.


3. základní pravidla bezproblémového soužití na TJ:

Sraz na jakýkoliv trénink bude vždy 15 minut před začátkem v šatně potažmo před halou. Kdo nestíhá nechť v předstihu zpraví některého z trenérů;

Omluvenky z účasti na tréninku posílejte, volejte, pište nejpozději 2 hodiny před začátkem. Pozdější omluvenky znamenají automaticky neomluvený trénink, vyjma velmi vážných a nečekaných událostí;

Na trénink bude mít každý hráč předepsanou výbavu, která je ve srovnání například s horolezectvím velice jednoduchá: nafouknutý míč, odpovídající obuv - lisovky na trávu, turfy na UMT, sálovky do tělocvičny, chrániče, stulpny, pití, správné oblečení sportovního charakteru. V chladném počasí navíc čepici, rukavice, termo prádlo, případně šustáková bunda.  


Prosíme všechny rodiče o napsání omluvné WhatsUp zprávy nebo SMSky trenérovi Kubovi. Omluvenky přijímáme nejpozději 2 hodiny před plánovanou akcí. V případě dlouhodobější absence, prosíme o ohlášení návratu zpátky do tréninkového procesu. Rodičům, kteří tak činí, děkujeme!!!

POSLEDNÍ ZÁPAS
Muži A
1
:
1
SK Zbraslav
Číst více
POSLEDNÍ ZÁPASY
PŘÍŠTÍ ZÁPASY