Starší přípravka U11

Letní kemp Sokola Stodůlky:

Vážení rodiče, na léto 2024 jsme opět připravili sportovní příměstské kempy Sokola Stodůlky, více info ZDE.

Tréninky zima 2023-2024:

  Pondělí   17:00 - 18:30   UMT Klausova
  Středa   16:30 - 18:00   UMT Stodůlky
  Čtvrtek   16:45 - 18:00 / 17:45 - 19:00   tělocvična ZŠ Kuncova (2 skupiny)

Na čtvrteční tréninky se rozdělíme na dvě skupiny. Trénink pro každou skupinu bude trvat 75 minut. Sraz vždy nejpozději 15 minut před začátkem tréninku u zadního vchodu vedle nafukovací haly (https://mapy.cz/s/ducehudaje). Do školy vstupujeme společně, pozdější příchody nejsou možné. 

skupina A, čas 16:45 - 18.00 (sraz nejpozději v 16:35):
Kalabishka, Pajkrt, Pícka, Polanecký, Porada, Škába, Šrámek, Štěpánek, Tsykunov, Ulrychová, Vacek, Valter

skupina B, čas 17:45 - 19.00 (sraz nejpozději v 17:35):
Benda, Blažek, Domgjoni, Gottvald, Hocke, Holeček, Choutka, Kesh, Moor, Palkovský, Slaboch, Tesař


Na venkovní tréninky noste švihadlo!

Omluvenky z tréninku na tel. 776 653 505 nejpozději 3 hodiny před začátkem tréninku!!!


Tréninkové věci:

V případě že někdo potřebuje doplnit tréninkové vybavení (trenky, trika, tepláky, mikiny), kontaktujte trenéra Julu.


Události a kalendář:

Po 26. 2. TJ 17:00 - 18:30 Trénink - Klausova UMT Umělá tráva
Út 27. 2.
St 28. 2. TJ 16:30 - 18:00 Trénink - Stodůlky UMT Umělá tráva
Čt 29. 2. TJ 16:45 - 19:00 Trénink - ZŠ Kuncova tělocvična Parkety
1. 3.
So 2. 3. PU 14:30 - 16:00 U11 vs. TJ Sokol Řepy Umělá tráva
Ne 3. 3.
Po 4. 3. TJ 17:00 - 18:30 Trénink - Klausova UMT Umělá tráva
Út 5. 3.
St 6. 3. TJ 16:30 - 18:00 Trénink - Stodůlky UMT Umělá tráva
Čt 7. 3. TJ 16:45 - 19:00 Trénink - ZŠ Kuncova tělocvična Parkety
8. 3.
So 9. 3.
Ne 10. 3. PU 15:00 - 16:30 U11 vs. FC Háje Jižní Město Umělá tráva



Stáhnout všechny události pro Google kalendář »
Stáhnout události z vybraného měsíce pro Google kalendář »
Stáhnout všechny zápasy v sezóně pro Google kalendář »


POSLEDNÍ ZÁPAS
Tj Sokol Bílá Hora
1
:
4
Muži A
Číst více
POSLEDNÍ ZÁPASY
PŘÍŠTÍ ZÁPASY