Tréninky:

Termíny tréninků naleznete na úvodní straně týmu.

Omluvenky z tréninku na tel. 776 653 505 nejpozději 3 hodiny před začátkem tréninku!!!

Trenéři přebírají děti až na začátku tréninku ve stanovený čas na předem domluveném místě a ve stanovený čas je zpět předávají rodičům. Za dobu před a po tréninku za děti neodpovídají, za vyzvednutí zodpovídají rodiče! Nestandardní situace vždy řešit s trenéry předem.

Pro účast na tréninku je nutné odevzdat níže vyjmenované vyplněné a podepsané dokumenty, které jsou ke stažení zde:

• Prohlášení o zdravotním stavu hráče
  • Prohlášení rodiče za odpovědnost dítěte
  • Souhlas se zpracováním osobních údajů

Výbava na fotbal:

Trénink:

• tréninkové triko / mikina / lehká bunda (lehká čepice), trenýrky / lehké tepláky, turfy (umělá tráva) / lisovky (přírodní tráva) / sálovky (hala), míč vel. 4, chrániče a stulpny (dobrovolně – doporučujeme), lehce slazené pití / voda (optimálně alespoň 0,7 l)

Zápas/turnaj:

• černé trenýrky a stulpny, turfy (umělá tráva) / lisovky (přírodní tráva) / sálovky (hala), chrániče (povinně), míč vel. 4, lehce slazené pití / voda (optimálně alespoň 0,7 l), oba dresy si vozí každý sám

Zápasy/Turnaje:

Mistrovská utkání S pod TJ Sokol Stodůlky (2 hřiště 5+1).

• Rozpis zápasů je možno najít v sekci ZÁPASY. V detailu je uvedena adresa hřiště včetně času srazu, případně i povrch hřiště.
  • Nominaci na všechny zápasy hledejte zde

Přátelská utkání dle hracího vytížení a výkonnosti hráčů.

Turnaje – Pohár mládeže, ..

Náklady na sezónu:

• příspěvky 3.000 Kč za ½ roku. Úhrada převodem na bankovní účet: 131194319/0800, V.S. 7 plus první čtyři čísla rodného čísla hráče (např. 71209). Do poznámky uvádějte jméno hráče. Na vyžádání vystavíme příjmový doklad. U sourozenců platí sleva 1.000,- Kč na  mladšího z nich. Za I.pololetí prosíme o úhradu do konce října, za II.pololetí do konce března.

• tréninkové oblečení (triko 350 Kč, mikina 500 Kč, stulpny 150 Kč, trenýrky 300 Kč, šusťáková bunda 700 Kč, ... )

• dresy dlouhodobá výpůjčka - zdarma

• zimní turnaje cca 200 – 300 Kč za zúčastněné dítě dle počtu dětí

Cíle:

• primárním cílem nejsou výsledky, ale individuální rozvoj jednotlivců

• vychovávat vůdčí a zdravě sebevědomé hráče

• podporovat kreativitu a hravost

• upřednostňovat ofenzivní pojetí hry před defenzivním

• presovat (napadat) soupeře a být neustále v pohybu

• být týmem, co se snaží tvořit hru

• dbát na kvalitu a přesnost provedení všech činností

• zdokonalit techniku pohybu a práci s míčem i bez míče

• disciplína, komunikace, naučit se respektovat soupeře, rozhodčí, diváky

• radost ze hry, vytváření pozitivního prostření s podporou rodičů

Rodiče:

Pro registraci nového hráče prosím zaslat na e-mail RASS_007@SEZNAM.CZ tyto údaje: jméno, datum narození, rodné číslo, trvalé bydliště, aktuální pasové foto, telefon a email na rodiče.

Zajist účast dítěte na maximálním počtu tréninků (minimálně dvou v týdnu) a pracovat na jeho sportovním všestranném rozvoji individuálně mimo fotbal.

TJ Sokol Lipence