Muži A 2 : 0 Sportovní klub Čechie Smíchov

Další mistrovské utkání jsme sehráli na domácím hřišti proti Čechii Smíchov. Deštivé počasí, které v sobotu nedovolilo odehrát několik zápasů, dávalo předzvěst, jak těžký terén bude.

Od začátku zápasu jsme to byli my, kdo udával tempo a styl hry. Hrálo se vesměs na jednu branku. Hosté se dostali na naši půlku jedině dlouhými, nakopávanými balóny, kdežto my se snažili o kombinační hru s náběhy krajních hráčů. Soupěře jsme přehrávali, ale vstřelit branku se nám dlouho nedařilo. Až přišla 36. minuta, na krátko rozehraný rohový kop Matyho centr a Michal Kotrč hlavou otevřel skore. Konečně gól a my vedeme 1:0. Do poločasu jsme si ještě nějakou šanci vypracovali, ale brankový stav se neměnil.

O poločase bylo třeba vydýchat a říci si o několika drobných chybách, kterých jsme se v průběhu prvního poločasu dopustili.

I druhý poločas jsme zahájili náporem a ten jsme naštěstí zužitkovali. Michal vysunul po křídle Lukáše a jeho perfektní centr uklidil Mára přesně k tyči a my vedeme 2:0. Super. I nadále jsme byli lepším mužstvem a několik šancí, které jsme si vypracovali zústali bohužel nevyužity. Hosté si za celý zápas šanci nevypracovali a David v brance si moc na míč nesáhl.

Povinné tři body zůstaly ve Stodůlkách. Malá náplast na ztrátu bodů z minulého zápasu.

V příštím zápase na Braníku, který sehrajeme v sobotu od 10,15 hodin, nás čeká úplně jiný soupeř něž s kterým jsme hráli dnes. Braník bojuje o první místo ve skupině a tam se ukáže jak na tom ve skutečnosti jsme.

Sestava:

Machej David - Týbl Petr (66. minuta Merta Vilém), Kotrč Michael, Jovič Alex - Kratochvíl Lukáš, Škrášek Filip (74. minuta Růžička Jiří), Ortmann Matyáš, Alshinbaev Timur (84. minuta Markanovič Daniel) - Nešpor Marek, Klouda Michal

Žlutá karta:

Nešpor Marek

Branky:

36. minuta   Kotrč Michael    as. Ortmann Matyáš

51. minuta   Nešpor Marek    as. Kratochvíl Lukáš