Mistrovské utkání

« ZPĚT

Mistrovské utkání

Muži A 1 : 4 ABC Braník fotbal, z. s.

Po sestupu do I. B třídy jsme chtěli vstoupit do nové soutěže úspěšně. Skutečnost však byla odlišná. 

V přípravě se mladí dorostenci ukazovali velmi příjemně a proto jich bylo několik povoláno i k tomuto prvnímu zápasu. Nutno říci, že jsme neprohráli vinou těchto mladých kluků a že v nich máme skvělou zásobárnu opravdu nadějných fotbalistů. 

Zápas se pro nás od začátku nevyvíjel dobře. Ve čtvrté minutě faul u postranní čáry, centr do vápna a míč skončil nepochopitelně v síti. Co k tomu říct, nevím. My jsme určovali průběh hry, ale branky jsme se nemohli dočkat. Přišla chyba našeho stopera a hosté šance využili k navýšení svého vedení. O dvě minuty později zahrávali hosté rohový kop, náš brankář neudržel míč v rukou a hosté na několikátý pokus dotlačili míč do naší sítě. 0:3 do poločasu, to byla tvrdá sprcha.

O poločase jsme hráče nabádali ke klidu a poctivé práci a přáním, že naši převahu nějak zúročíme.

Bohužel, pátá minuta druhého poločasu, neobsazený hráč na velkém vápně, který přímo z voleje trefuje pod břevno. 0:4. Nutno říci, že jsme chtěli hrát útočný fotbal do konce zápasu a zmírnit hrozivé skóre. Korigovat výsledek se nám podařilo až v poslední minutě, když na rohový kop Matyho, vyskočil nejvýše Pepa Šindelka a hlavou vstřelil naši čestnou branku.

První zápas doma a hned prohra. Škoda. Není však třeba nikoho zatracovat, nehráli jsme nijak špatně a budoucnost, která v hráčích je, je nesporná. Bude to chtít čas a výsledky se postupně dostaví.

Sestava: Machej David - Marhou Petr, Petko Dominik, Škrášek Filip (79. minuta Barták František), Zyta Tomáš, Ortmann Matyáš, Kratochvíl Lukáš (46. minuta Šindelka Josef), Teslík Adam, Světlík David (64. minuta Kocourek Matěj), Hřebejk Martin, Alshinbaev Timur (69. minuta Zedník Filip)

Branka: 90 minuta  Šindelka Josef   asistence Ortmann Matyáš

Žlutá karta: Marhoul Petr, Ortmann Matyáš


Tým Muži A
Místo konání Stodůlky Tráva, Kovářova 545, 155 00 Praha 13
Začátek 6. 8. 2022 17:00
Konec 6. 8. 2022 18:45
Sraz 6. 8. 2022 15:45
Povrch Přírodní tráva
Poločasové skóre 0:3

« ZPĚT
POSLEDNÍ ZÁPAS
TJ Spoje Praha
5
:
2
Muži A
Číst více
POSLEDNÍ ZÁPASY
PŘÍŠTÍ ZÁPASY