Mistrovské utkání

« ZPĚT

TJ Sokol Řepy, z.s. 1 : 7 Muži A

Na čtvrtý mistrovský zápas jsme zajeli do sousedních Řep. Cíl byl jediný - výhra. Opět byl souběh zápasů áčka a béčka, ale ze soustředění se nám vrátili dorostenci a tak jsme využili jejich fotbalového umění.

Hned od první minuty bylo jasné, kdo bude udávat tón hry. Tentokrát jsme na první branku v síti Řep nemuseli čekat tak dlouho, jako v zápase proti Řeporyjím. V deváté minutě Maty držel míč tak dlouho, až vznikla skulina pro  přihrávku do vápna a Michal s přehledem proměnil. 1:0. I když jsme měli stálou převahu, druhá branka přišla až ve 34. minutě, Michal prodloužil míč za stopery, kam si naběhl Tomáš a ten chladnokrevně zakončil a my jsme vedli 2:0. Do konce poločasu se již nic nestalo.

O poločase jsme se občerstvili a vyslechli pokyny do druhého poločasu a šlo se na plac.

Než si domácí hráči uvědomili, že začal druhý poločas, bylo to 3:0. Michal naservíroval krásnou přihrávku Tomášovi a ten se nemýlil. Po hodině hry Matyho roh a Michal zvyšoval na 4:0. Pak jsme si vybrali slabší chvilku my, když na velkém vápně jsme si neobsadili hráče z Řep, který se trefil přesně do šibenice a snížil na 4:1. I nadále jsme to byli my, kdo určoval ráz hry. Do konce zápasu jsme vstíli ještě tři branky. Nejprve souhra Pepa prostrčil Michalovi a bylo to 5:1. O chvíli později si Lukáš na půlce narazil s Matym a ten samostatný únik zakončil přesně. Na konečných 7:1 upravil Pepa, který si naběhl na centr z levé strany od Adama.

Domácí mužstvo jsme jasně přehráli, výhra a tři body se naprosto zaslouženě vezou do Stodůlek.Chyby byly jak v defenzívě, tak i ofenzívě, ale poctivým tréninkem se budeme snažit tyto chyby postupně odstraňovat.

Sestava:

Machej David - Mrta Vilém, Škrášek Filip, Duchoň Tomáš, Alshinbaev Timur, Roubal Jan (46. minuta Kocourek Matěj), Kratochvíl Lukáš, Teslík Adam, Ortmann Matyáš, Zyta Tomáš (73. minuta Šindelka Josef), Klouda Michal

Branky:

9. minuta  Klouda Michal    as. Ortmann Matyáš                                                                                                                                                         34. minuta   Zyta Tomáš   as. Klouda Michal                                                                                                                                                          47. minuta    Zyta Tomáš   as. Klouda Michal                                                                                                                                                            60. minuta    Klouda Michal    as. Ortmann Matyáš                                                                                                                                                 78. minuta   Klouda Michal   as. Šindelka Josef                                                                                                                                                    87. minuta    Kratochvíl Lukáš    as. Ortmann Matyáš                                                                                                                                            89. minuta    Šindelka Josef    as. Teslík Adam