Muži A 9 : 0 FK Řeporyje, z.s.

Ve třetím mistrovském utkání jsme na domácí trávě přivítali B mužstvo sousedních Řeporyj. Sice se nám seběhl souběh zápasů béčka s áčkem a dorostenci si klidně odjeli na soutředění, takže výběr hráčů byl docela složitý.

Zápas pro nominované hráče začal neobvykle brzo, jelikož trenérský tým potřeboval hráčům vysvětlovat a kreslit různé herní situace, potažmo vysvětlovat postavení hráčů v herních situacích. Od počátku byl zápas v režii našich hráčů. Vytvářeli jsme si veliké množství šancí na skórování, ale branky nepřicházely. První branky jsme se dočkali ve 38. minutě, kdy po faulu na Michala se kopala penalta. Exekuci si vzal na svoje bedra kapitán Lukáš, brankář jeho střelu vyrazil, ale naštěstí pouze před Lukáše, který míč již uklidil do sítě hostí. 1:0.Za pět minut to již bylo 2:0, to Lukáš uvolnil Timiho, který křížnou střelou nyvýšil naše vedení.

O přestávce následovalo občerstvení a kreslení.

Druhý poločas byl stejně jako poločas první plně v režii našich hráčů. Naštěstí přišly i góly do sítě hostí. Za poločas jsme vstřelili 7 branek a hráči těmito góly mohli poděkovat divákům za povzbuzování během celého zápasu.

Sestava:

Šalanda Vojta - Merta Vilém (65. minuta Evteev Iurii), Škrášek Filip, Duchoň Tomáš, Alshinbaev Timur, Teslík Adam, Kratochvíl Lukáš, Ortmann Matyáš, Světlík David (58. minuta Fassinger Lukáš), Zyta Lukáš, Klouda Michal

Branky:

38. minuta  Kratochvíl Lukáš                                                                                                                                                                                      44. minuta  Alshinbaev Timur   as. Kratochvíl Lukáš                                                                                                                                                  51. minuta  Teslík Adam   as. Klouda Michal                                                                                                                                                            53. minuta  Klouda Michal   as. Zyta Tomáš                                                                                                                                                            61. minuta  Škrášek Filip   as. Klouda Michal                                                                                                                                                            71. minuta  Teslík Adam   as. Kratochvíl Lukáš                                                                                                                                                          77. minuta  Zyta Tomáš   as. Ortmann Matyáš                                                                                                                                                          82. minuta Klouda Michal   as. Kratochvíl Lukáš                                                                                                                                                      89. minuta  Kratochvíl Lukáš    as. Klouda Michal

Žlutá karta:  Škrášek Filip