Muži A 1 : 2 Tělocvičná jednota Sokol Troja

Do mistrovského utkání s Trojou jsme nastupovali s cílem získat tři body.  Chybělo nám několik hráčů, ale věřili jsme, že tento zádrhel překonáme.

Od prvních minut to byl spíše boj než fotbal. Bojovalo se o každý kousek hřiště a šancí v prvním poločase moc nebylo. V sedmé minutě jsme si neosadili hráče a Troja šla do vedení. My jsme se snažili vyrovnat, ale překonat brankáře hostí byl pro nás veliký problém. Naštěstí šest minut před koncem poločasu přišel rohový kop, který rozehrál Timi a Michal hlavou zavěsil. Konečně 1:1. Bohužel, v poslední minutě prvního poločasu zahrávali rohový kop i hosté a rovněž hlavou šli opět do vedení.

Ve druhém poločase to byl hodně tvrdý boj a některé zákroky byly skoro až za hranicí. My jsme měli trvalou převahu, ale buď to jsme nastřelovali hostujícího brankáře, nebo bylo zakončení nepřesné. Tak se stalo, že jsme vyšli střelecky ve druhém poločase na prázdno a tím i bodově. Škoda, soupeř byl hratelný, ale dal o branku více a veze si ze Stodůlek tři body.

Sestava:                                                                                                                                                                                                                            Šalanda Vojta - Novotný Matěj, Škrášek Filip, Jelínek Marek (49. minuta Hřebejk Martin), Alshinbaev Timur, Kratochvíl Lukáš (74. minuta Růžička Jiří), Teslík Adam, Ortmann Matyáš, Kocourek Matěj, Zyta Tomáš, Klouda Michal

Náhradník: Hábl Lukáš

Žlutá karta: Šalanda Vojta

Branka:   39. minuta   Klouda Michal   as. Alsinbaev Timur