Sportovní klub Střešovice 1911 1 : 3 Muži A

Na mistrovské utkání do Střešovic s místním B mužstvem jsme odjížděli ve velmi seškrtané sestavě. Podepsali se únava hráčů dorostu, od kterých nemůžeme chtít, aby odhráli každý týden dvě až tři utkání, Růžova svatba a absence několika hráčů. Lukáš Kratochvíl, který se odhodlal po zranění, že půjde již alespoň na lavici, musel ve finále odehrát celý zápas a byl to ON, kdo táhl náš tým.

Od počátku jsme byli aktivnější a lepším mužstvem, do vedení jsme šli po malé domů domácích, kterou vystihl Pepa, po kličce domácímu brankáři zakončil do prázdné branky, Super, vedeme 1:0. Poté jsme měli šance v podíní Michala, Timiho a Tomáše, ale ty jsme trestuhodně spálili. Takže poločas 1:0.

O poločase jsme si vytkli chyby a navzájem se povzbudili a hurá do druhého poločasu.

I v úvodu druhého poločasu jsme byli velmi aktivní. Domácí hráč byl záhy vyloučen za podražení Timiho a následně Mytyho a zdálo se, že nic nestojí v cestě odvezt si ze Střešovic tři body. To bychom, ale museli i nadále hrát fotbal. My jsme se na to úplně vykašlali a domácí ač v deseti byli lepší a nebezpečnější. Také po zásluze vyrovnali a mnoho nechybělo, aby šli i do vedení. V tu chvíli i do zaslouženého. Naštěstí se nám podařilo se zmátořit a zápas dovést do vítězného konce. Dvanáct minut před koncem byl před vápnem faulován Michal a Lukáš trefil šibenici a my šli do vedení 2:1. Domácí se hnali do vyrovnání a posílili útočné choutky. V 92. minutě Maty vyslal do úniku Adama a ten pečetil naše vítězství.

Tak jak ze začátku jasná záležitost, po přestávce se toto obrátilo v drama, pro nás naštěstí se šťastným koncem.

Sestava: Machej David - Mlch Petr, Škrášek Filip, Malý Matyáš, Zyta Tomáš, Alshinbaev Timur (89. minuta Markanovič Daniel), Kratochvíl Lukáš, Teslík Adam, Ortmann Matyáš, Klouda Michal, Šindelka Josef (46. minuta Petko Dominik)

Branky:

8. minuta   Šindelka Josef

78. minuta   Kratochvíl Lukáš

92. minuta   Teslík Adam   as. Ortmann Matyáš

Žlutá karta: Škrášek Filip

Náhradník: Hábl Lukáš