Muži A 6 : 2 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice

Na mistrovské utkání s AVIÍ Čakovice jsme se snažili připravit důkladně. Sáďa byl sledovat soupeře na jeho mistrovském utkání a přinesl několik důležitých postřehů. Sice se nám omluvilo pět hráčů, ale naši dorostenci si s nikým nezadají a tyto absentéry plnohodnotně nahradili.

Za osmnáct let mého působení u áčka jsem lepší začátek nezažil. Druhá minuta ruka hostí ve vápně a Lukáš penaltu s jistotou přeměňuje a vedeme 1:0. Šestá minuta Michal vysílá po lajně Matyho a jeho střílený centr končí v síti Čakovic. 2:0. V šestnácté minutě Matyho roh odvrátí obrana hostí k Davidovi a ten míří přesně do šibenice. 3:0. Začátek z říše snů. Do konce poločasu se skóre již nezměnilo, i když mohlo. Sražení Tomáše ve vápně nemohlo skončit jinak než penaltou, ale rozhodčí byl jiného názoru. Samostatný únik Martina také brankou neskončil. Po faulu na Tomáše byl hráč Čakovic vyloučen.

Poločas, čas na uklidnění, občerstvení a pokračování ve hře, kterou jsme se presentovali v začátku zápasu.

Úvod super. Druhá minuta druhého poločasu a Michal zvyšuje na 4:0. Pro nás skoro konec. Necháme si dát dvě branky a pro jistotu zahazujeme penaltu, která při vší úctě nebyla. Naštěstí jsme se ještě probudili a po rohu Matyho Matěj hlavou zvyšuje na 5:2 a ke konci zápasu uzavírá na konečných 6:2 Adam po přihrávce Tomáše.

Sestava: Machej David - Marhoul Petr, Šrášek Filip, Duchoň Tomáš, Zyta Tomáš (46. minuta Kocourek Matěj), Kratochvíl Lukáš, Teslík Adam, Ortmann Matyáš, Světlík David (70. minuta Malý Matyáš), Klouda Michal, Hřebejk Martin (82. minuta Hábl Lukáš)

Branky:

3. minuta   Kratochvál Lukáš

6. minuta   Ortmann Matyáš   as. Klouda Michal

16. minuta   Světlík David

47. minuta   Klouda Michal   as. Hřebejk Martin

69. minuta   Kocourek Matěj   as. Ortmann Matyáš

87. minuta   Teslík Adam   as. Duchoň Tomáš

Žlutá karta: Duchoň Tomáš, Škrášek Filip, Ortmann Matyáš, Světlík David