Mistrovské utkání

« ZPĚT

Muži A 5 : 0 Olympia Radotín a.s.

Do mistrovského zápasu s béčkem Radotína jsme šli s jediným cílem VYHRÁT a vrátit se na vítěznou vlnu, která nám byla minulý týden přerušena.

V prvním poločase jsme měli trvalou převahu, ale vstřelit gól byl docela problém. Několik tutovek jsme trestuhodně spálili a tak se urodila jediná střela Pepy, která se dokutálela do branky. Každý gól platí. V poslední minutě prvního poločasu byl vyloučen hráč hostí za podražení unikajícího Adama.

O poločase bylo řečeno, že od stylu hry neopustíme, ať se děje cokoli, že to chce vytrvalost a branky musí přijít.

Ve druhém poločase konečně branky přišly, i když jich mohlo být mnohem víc, ale nebuďme neskromný. Po faulu před vápnem si míč postavil Lukáš a trestný kop proměnil. Uklidnění na 2:0. O čtvrt hodiny později se konečně prosadil i Michal a po přihrávce od Adama zvyšuje na 3:0. Po necelých deseti minutách Michal zpětnou přihrávkou vybídl Tomáše, aby se zapsal mezi střelce a stav se měnil na 4:0. Dvě minuty před koncem uzavřel skóre Adam, kterému na branku přihrál Petr.

Zasloužené vítězství, které určitě potěšilo všechny fanoušky v hledišti.

Sestava: Machej David - Merta Vilém, Petko Dominik, Škrášek Filip, Marhoul Petr (61. minuta Hřebejk Martin), Roubal Jan, Kratochvíl Lukáš, Teslík Adam, Zyta Tomáš (78. minuta Hábl Lukáš), Klouda Michal, Šindelka Josef (61. minuta Mlch Petr)

Branky:

29. minuta   Šindelka Josef   as. Škrášek Filip

51. minuta   Kratochvíl Lukáš

66. minuta   Klouda Michal   as. Teslík Adam

74. minuta Zyta Tomáš   as. Klouda Michal

88. minuta   Teslík Adam   as. Mlch Petr