FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN 0 : 4 Muži A

Do Zličína jsme odjížděli na mistrovské utkání s vědomím, že chceme vyhrát, ale věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého. Domácí mužstvo v dosavadních zápasech mělo méně proher než my, ale časté remízy jim kazily celkový dojem.

Od úvodních minut jsme byli aktivnější než domácí mužstvo, přicházely i šance, ale vstřelit branku se nám nedařilo. Domácí tým neměl zpočátku nic, čím by nás překvapil. Po necelé půlhodině to konečně přišlo, Lukáš našel dlouhým pasem Davida, ten přihrál Adamovi, který střelou zpoza vápna nedal domácímu brankáři šanci. Vedeme 1:0. Po vstřelené brance přišlo sebeuspokojení a domácí tým převzal režii hry. Naštěstí jsme měli v brance Lukáše, který si poradil se vším. Zlikvidoval samostatný únik a i hlavičku po rohovém kopu. Díky Lukášovi jsme udrželi čisté konto a do poločasu jsme šli s vedením 1:0.

Poločas = odpočinek a nabrání nových sil.

Druhý poločas začal naší kanonádou. První minuta Adam narazil Tomášovi a ten zakroutil střelu z hranice velkého vápna do šibenice. Super. Vedeme 2:0. Za necelých deset minut faul na Michala ve vápně a následovala penalta, na kterou si věřil Domino a s přehledem zvýšil na 3:0. I nadále jsme to byli my, kdo byl lepším týmem a domácí mužstvo hrozilo víceméně po našich chybách. Jednu velkou jsme vyrobili, následoval faul ve vápně a penalta proti nám. Lukáš měl svůj velký den a penaltu zneškodnil. V poslední minutě Adam zachytil nepřesný odkop domácího mužstva a střelou do opuštěné branky stanovil na konečných 4:0.

Cíl byl splněn, diváci, kteří přijeli v hojném počtu odjížděli ze zápasu spokojeni.

Sestava: Hábl Lukáš, Merta Vilém (80. minuta Marhoul Petr), Petko Dominik, Škrášek Filip, Alshinbaev Timur (46. minuta Barták František), Kratochvíl Lukáš, Roubal Jan (54. minuta Malý Matyáš), Teslík Adam, Světlík David (75. minuta Šindelka Josef), Zyta Tomáš, Klouda Michal

Branky:

28. minuta   Teslík Adam   as. Světlík David

46. minuta   Zyta Tomáš   as. Teslík Adam

55. minuta   Petko Dominik  -  penalta

90. minuta   Teslík Adam

Žlutá karta: Merta Vilém