Muži A 6 : 0 Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE

Poslední mistrovské utkání jsme přivítali na domácí trávě hráče Sokola Písnice. Hosté se nacházeli na posledním místě tabulky, ale neznamenalo, že bychom soupeře nějak podcenili.

Od úvodních minut jsme se pustili do soupeře s velkou vervou ve snaze dostat se do vedení a nedat soupeři šanci na zdramatizování zápasu. Ve druhé minutě po rohovém kopu hlavičkoval Lukáš, ale hosté vyhlavičkovali míč z branky. Ve čtvrté minutě už jsme jásali, Tomáš unikl po pravé straně a \Adam z blízka nedal hostujícímu brankáři šanci. Že budeme čekat na druhou branku do 41. minuty jsme nedoufali, ale museli jsme. To, co se dá zahodit jsme už dlouho neviděli. Naštěstí Fanda po přihrávce Adama zvýšil na 2:0 a tímto skórem skončil první poločas.

O přestávce bylo povídání o chybách, kterých jsme se dopouštěli v první půli.

I ve druhém poločase jsme pokračovali v zahazování i těch nejvyložýenějších šancí. Festival zahozených šancí. V šedesáté minutě si Lukáš narazil před vápnem mič s Tomášem a nadvakrát překonal brankáře hostů. I když na hřišti hrálo fotbal pouze jedno mužstvo, branky nepřicházely. Až v samotném závěru se pytel protrhl. V 83. minutě Adam narazil Timimu a ten zvýšil na 4:0. O dvě  minuty později na Timiho centr vyskočil nejvýše Adam a bylo to 5:0. Poslední branka padla minutu před koncem když přihrávku Kocoura zakončil Lukáš. Po brance bylo utkání ukončeno naším vítězstvím 6:0. Vítězství se počítá i když mohlo být mnohem vyšší.

Sestava: Machej David - Marhoul Petr, Petko Dominik, Markanovič Daniel, Alshinbaev Timur, Kratochvíl Lukáš, Teslík Adam, Ortmann Matyáš (68. minuta Malý Matyáš), Barták František (68. minuta Šindelka Josef), Zyta Tomáš (82. minuta Hábl Lukáš), Klouda Michal (26. minuta Kocourek Matěj)

Branky:

4. minuta   Teslík Adam   as. Zyta Tomáš

41. minuta   Barták František   as. Teslík Adam

60. minuta   Kratochvíl Lukáš   as. Zyta Tomáš

83. minuta   Alshinbaev Timur   as. Teslík Adam

85. minuta   Teslík Adam    as. Alshinbaev Timur

89. minuta   Hábl Lukáš   as. Kocourek Matěj