Muži B 2 : 2 FK Slavoj Koloděje, z.s.

V 6. kole na naše hřiště přijel tým z Kolodějí, který minulý týden nasázel dosavadnímu lídrovi tabulky z Malešic 12 gólů.

Vstup do utkání nicméně patřil našemu mužstvu. Snažili jsme se o kombinační hru, což nám vycházelo a míč jsme převážně drželi na našich kopačkách. Ve 20. minutě se pak Iuriimu z levé strany podařilo individuálně proniknout před vápno a zakončením na přední tyč otevřel skóre zápasu. Bohužel, jak je u nás při domácích zápasech skoro již zvykem, jsme po vstřelení branky polevili a soupeř toho hned ve 24. minutě využil. Nejlepšímu střelci soutěže Kovářovi bylo poskytnuto až moc prostoru, což vyústilo střelou z hranice velkého vápna, která se odrazem od břevna dostala do sítě.

Po obdržené brance se nám několik minut nedařilo, nicméně přibližně od 35. minuty až do konce poločasu se nám povedlo hru opět dostat pod kontrolu a těžit z toho mohl Jáchym, když se dostal do samostatného úniku. Míč se mu podařilo střelou z úhlu dostat za záda gólmana soupeře, ten ale zákrokem zbrzdil míč natolik, že jej ještě jeho spoluhráči stihli zachytit před brankovou čárou.

Ve druhém poločase jsme si vypracovali výraznější převahu, kterou se nám nicméně nedařilo proměnit v šance. Soupeř se naopak spoléhal spíše na rychlý přechod do útoku a standardní situace. Jedna z nich v 79. minutě vyústila po naší chybě ve vstřelení branky. Po vstřelení vedoucí branky se soupeři dařilo kouskovat hru, což znemožňovalo rozvinutí jakýchkoli delších akcí. Nakonec se nám ale v 92. minutě právě po jednom z přerušení povedlo přenést hru na pravou stranu, odkud přesným centrem Michal našel Iuriiho ve vápně a ten přesnou hlavičkou srovnal stav utkání na 2:2.

Sestava: Hábl L.-Varga,Marhoul,Jovič,Laštovka-Fassinger-Thon(65.Synek),Markanović,Škrášek,-Evteev

Branky: 2x Evteev