Muži B 1 : 1 Sportovní klub Dolní Měcholupy,o.s.

Předehrávka 11. kola se odehrála na domácí půdě za deštivého a studeného počasí, které předpovídalo složité podmínky pro všechny účastníky zápasu. Od úvodních minut se počasí podepisovalo na kvalitě přihrávek a plynulosti rozehrávky. Bohužel, soupeři z Měcholup dokázali na naše hráče vyvinout v úvodních 15-ti minutách solidní tlak a úspěšně napadali naší nepřesnou rozehrávku. Z těchto akcí vyplynulo několik nebezpečných centrů do pokutového území, se kterými si však poradil jistě chytající brankář Šalanda. V 18. minutě však již hosté přetavili svůj tlak v gól poté, co se kombinací ve středu hřište uvolnil hráč v těsné blízkosti před naším brankářem a pohotovou střelou přesně zakončil. Po obdržené brance se hráči Stodůleckého Sokola pomalu, ale jistě herně začali zvedat. Ve 28. minutě ze střední vzdálenosti pěkně vystřelil Malý, jehož ránu brankář vyrazil na roh. Po zahrání rohového kopu následoval závar před bránou hostů, ale bez gólového efektu. Za pět minut potom po křížné načasované přihrávce z pravé strany pálil nebezpečně Evteev, avšak pouze mimo. Po zbytek poločasu se již hrálo ve sředu hřiště bez vážnějších šancí.

O přestávce jsme udělali dvě změny v sestavě a pozměněli rozestavení.To vedlo ke zlepšení našeho výkonu.

V 57. minutě se Stodůlecký Sokol nadechl k tlaku zblokovanou střelou Thona. V 64. minutě zlepšený výkon domácího týmu již přinesl vyrovnávací branku. Po levé straně se po sérii soubojů uvolnil Laštovka a přesně přihrál na pravou stranu hřiště sprintujícímu Vargovi. Jeho centr si v malém vápně našel Růžička a domácí mohli slavit. Posledních dvacet minut zápasu přineslo vzrušení na obou stranách. Nejprve v podobě dvou nebezpečných šancí hostujících, které však zásluhou obrany a brankáře gólem neskončili, a na druhé straně v podobě pokosu Růžičky, který již skóre však nezměnil. Utkání tak skončili zřejmě spravedlivou remízou 1:1.

Sestava:Šalanda-Marhoul(82.Synek),Mlch,Jovič,Laštovka-Markanović(77.Hain),Malý,Fassinger,Svoboda(46.Varga)-Růžička(77.Kocourek),Evteev(46.Thon)

Branky: Růžička