TJ Sokol Cholupice 0 : 2 Muži B

V posledním zápase podzimní části nás za deštivého sobotního dopoledne čekal soupeř z Cholupic. V prvním poločase jsme hráli z kopce, což nám ale moc nepomohlo, protože branku se nám vsítit nepovedlo, ačkoli si naše mužstvo několik zajímavých příležitostí vypracovalo. Soupeř opanující spodní příčky tabulky nicméně nezahálel a také měl své šance. Největší z nich, samostatný únik, zkušeně zneškodnil Šalanda. Do šaten se tak šlo za nerozhodného stavu.

Ve druhém poločase přetrvávala naše převaha, góly ale nepřicházely. Soupeř se převážně spoléhal na dlouhé nákopy, které jsme povětšinou spolehlivě likvidovali. Po několika spálených tutovkách se nám nakonec po závaru ve vápně podařilo vstřelit v 77. minutě rozhodující branku. Barták prostřelil vše co stálo v cestě a dostal míč do sítě. Soupeř se snažil nepříznivý stav zvrátit, do žádné větší šance jsme jej ale nepustili. Naopak, v 86. minutě přidal po přihrávce Bartáka Petko další branku a zpečetil tak výsledek zápasu. Náš výkon nebyl oslňující, nicméně povedlo se nám zakončit podzimní část soutěže vítězstvím.

Sestava:Šalanda-Varga,Mlch,Jelínek,Laštovka-Markanović,Petko.Škrášek,Fassinger-Barták-Růžička(18.Evteev)

Branky:Barták,Petko

Místo konání Hrazanská č.128, 14300 Praha 4 - Cholupice