FK Řeporyje, z.s. 1 : 3 Muži A

Na druhé mistrovské utkání jarní části jsme zajeli do sousedních Řeporyj, kde nás čekalo jejich B mužstvo. Myšlenky na lehký, popřípadě snadný zápas jsme hráčům vyháněli z hlavy celý týden. Nechtěli jsme se nechat ukolébat podzimním výsledkem.

Domácí mužstvo nastoupilo v silném obranném valu, když k pěti obráncům se přidávali ještě někteří záložníci a spoléhali na rychlé protiútoky. Naše hra nebyla nijak povedená a obranná vazba domácích nám dělala veliké problémy. Vymyslet něco a poté to realizovat byl značný problém. Pohyb a nabídka našich hráčů  - to nebylo to pravé, přesnost přihrávek - ještě horší. Jako útěchu můžeme říci, že na trávě jsme byli poprvé od konce října a rovnost terénu nám také nepomohl. V prvním poločase se ujmula jediná kloudná akce, když po ose Maty - Tomáš - Adam, posledně jmenovaný hlavou překonal domácího brankáře. Stínem prvního poločasu bylo zranění Pepy Šindelky, který po faulu musel střídat.

O poločase Mára, vysvětloval hráčům chyby a ukazoval, co je potřeba hrát, aby se předváděná hra zlepšila.

Na začátku druhého poločasu jsme ovšem vyrobili chybu v rozehrávce, kterou domácí hráč využil a mužstvo Řeporyj vyrovnalo na 1:1. Zbytek zápasu byl o dobývání řeporyjské branky. Hra a i pohyb se trochu zlepšila a my byli naštěstí trpěliví a čtvrt hodiny před koncem jsme konečně šli opět do vedení. Tomáš přistrčil Martinovy a ten dopravil míč do sítě domácího mužstva. Konečně opět vedeme. Skóre uzavřel v poslední minutě opět Adam, který zužitkoval přihrávku Martina a upravil na konečných 3:1 pro Stodůlky.

Do Stodůlek vezeme tři zasloužené body, ale hra měla daleko k našim představám. I tak je nutno hráčům poděkovat.

Zveme všechny naše fanoušky na domácí zápas. který sehrajeme v neděli 26. března od 15,00 hodin. Na domácím pažitu budeme hostit mužstvo ze Řep.

Sestava:

Machej David - Marhoul Petr (58. minuta Metra Vilém), Roubal Jan, Duchoň Tomáš, Ortmann Matyáš, Barták František, Kratochvíl Lukáš, Teslík Adam, Světlík David (75. minuta Malý Matyáš), Zyta Tomáš, Šindelka Josef (17. minuta Hřebejk Martin).

Náhradník: Šalanda Vojta

Branky:

36. minuta Teslík Adam   as. Zyta Tomáš

75. minuta Hřebejk Martin   as. Zyta Tomáš

90. minuta Teslík Adam   as. Hřebejk Martin