Mistrovské utkání

« ZPĚT

Mistrovské utkání

Muži A 2 : 3 TJ Sokol Řepy, z.s.

Ve třetím mistrovském utkání jsme na domácí trávě přivítali souseda ze Řep. Ačkoliv jsme věděli, že v Řepích jsme s přehledem zvítězili, zároveň jsme věděli, že Řepy udělali za poslední půlrok velký výkonostní vzestup. 

Do utkání jsme vstoupili rozpačitě, moc toho nefungovalo. V desáté minutě jsme faulovali ve vápně a hosté pokutový kop proměnil. Prohráváme 1:0. Aby toho nebylo málo o deset minut později špatná rozehrávka a Řepy vedou 2:0. Trochu jsme se vzpamatovali, ale nic světaborného jsme nehráli. Špatné přihrávky a žádná střelba na branku hostí způsobilo, že do poločasu jsme odcházeli s dvoubrankovým mankem.

O poločase Bylo hráčům řečeno, jak hrát a pokusit se zápas ve skóre otočit. 

Do druhého poločasu jsme doslova vlítli. Třetí minuta Michal po asistenci Matyho snížil na rozdíl jedné branky a o další tři minuty bylo vyrovnáno. Faul na Michala, penalta pro nás a Dominik vyrovnává na 2:2. Ve tlaku jsme pokračovali, ale branka Roubiče nebyla pro ofsajt uznána. I po neuznané brance jsme se snažili, ale bylo tam hrozně moc nepřesností. Hosté využili standartní situace v podobě rohového kopu a šli opět do vedení. My jsme bohužel již do konce zápasu nic hezkého nepředvedli a tak jsme na domácím hřišti utpěli porážku, kterou jsme rozhodně nečekali.

Tak jak jsme náš tým v minulých zápasech chválili, tak nyní nebylo zač chválit. Byla to tentokrát velká bída.

Sestava: Machej David - Merta Vilém (46. minuta Klouda Michal), Roubal Jan, Petko Dominik, Zyta Tomáš, Ortmann Matyáš, Kratochvíl Lukáš, Malý Matyáš, Barták František (86. minuta Růžička Jiří), Teslík Adam, Hřebejk Martin

Náhradník: Hábl Lukáš

Branky:

48. minuta  Klouda Michal   as. Ortmann Michal

51. minuta   Petko Dominik

Žlutá karta:

Zyta Tomáš


Tým Muži A
Místo konání Stodůlky Tráva, Kovářova 545, 155 00 Praha 13
Začátek 26. 3. 2023 15:00
Konec 26. 3. 2023 16:45
Sraz 26. 3. 2023 13:45
Povrch Přírodní tráva
Poločasové skóre 0:2

« ZPĚT
POSLEDNÍ ZÁPAS
Tj Sokol Bílá Hora
1
:
4
Muži A
Číst více
POSLEDNÍ ZÁPASY
PŘÍŠTÍ ZÁPASY