Muži A 2 : 3 TJ Sokol Řepy, z.s.

Ve třetím mistrovském utkání jsme na domácí trávě přivítali souseda ze Řep. Ačkoliv jsme věděli, že v Řepích jsme s přehledem zvítězili, zároveň jsme věděli, že Řepy udělali za poslední půlrok velký výkonostní vzestup.

Do utkání jsme vstoupili rozpačitě, moc toho nefungovalo. V desáté minutě jsme faulovali ve vápně a hosté pokutový kop proměnil. Prohráváme 1:0. Aby toho nebylo málo o deset minut později špatná rozehrávka a Řepy vedou 2:0. Trochu jsme se vzpamatovali, ale nic světaborného jsme nehráli. Špatné přihrávky a žádná střelba na branku hostí způsobilo, že do poločasu jsme odcházeli s dvoubrankovým mankem.

O poločase Bylo hráčům řečeno, jak hrát a pokusit se zápas ve skóre otočit.

Do druhého poločasu jsme doslova vlítli. Třetí minuta Michal po asistenci Matyho snížil na rozdíl jedné branky a o další tři minuty bylo vyrovnáno. Faul na Michala, penalta pro nás a Dominik vyrovnává na 2:2. Ve tlaku jsme pokračovali, ale branka Roubiče nebyla pro ofsajt uznána. I po neuznané brance jsme se snažili, ale bylo tam hrozně moc nepřesností. Hosté využili standartní situace v podobě rohového kopu a šli opět do vedení. My jsme bohužel již do konce zápasu nic hezkého nepředvedli a tak jsme na domácím hřišti utpěli porážku, kterou jsme rozhodně nečekali.

Tak jak jsme náš tým v minulých zápasech chválili, tak nyní nebylo zač chválit. Byla to tentokrát velká bída.

Sestava: Machej David - Merta Vilém (46. minuta Klouda Michal), Roubal Jan, Petko Dominik, Zyta Tomáš, Ortmann Matyáš, Kratochvíl Lukáš, Malý Matyáš, Barták František (86. minuta Růžička Jiří), Teslík Adam, Hřebejk Martin

Náhradník: Hábl Lukáš

Branky:

48. minuta  Klouda Michal   as. Ortmann Michal

51. minuta   Petko Dominik