Muži A 2 : 1 AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.

Na velikonoční pondělí jsme na domácí trávě přivítali hosty z Podolí. Věděli jsme, že hosté mají ve výsledcích kolísavé výsledky, ale každý zápas začíná na stavu 0:0 a bylo na nás, aby jsme hostům ukázali, že jsme lepší.

První poločas jsme měli více ze hry, ale vytvoření čisté gólovky se nedařilo. Tak udeřili hosté z Podolí. Nedůslednost v bránění a prohráváme 1:0. Postupně jsme měli čím dál více ze hry a převaha byla evidentní, ale branku jsme vstřelit nedokázali. Ve skoro jasných pozicích se vystřídalo několik našich hráčů, ale míč skončil vždy těsně vedle. V poslední minutě šel Martin sám na brankáře hostí, při kličce byl faulován, následovala červená karta a trestný kop z kopačky Lukáše opět těsně vedle. Poločas a my prohráváme 1:0.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním výsledek otočit. Dá se říci, že celý druhý poločas se odhrál na polovině hostů, ale branka stále nepřicházela. Hlavičky Pepi a Honzi chytil brankář hostů. Franta trefil tyč a Lukáš břevno. Čtvrt hodiny před koncem byl na hranici velkého vápna lehce faulován Pepa a hlavní rozhodčí toto ocenil pokutovým kopem, který Lukáš proměnil. Vyrovnáno na 1:1. Hosté se na rozhodčího velmi zlobili. Každé posouzení nějaké situace okomentovali a těsně před koncem zápasu jim byl za řeči vyloučen druhý hráč. Co bylo, ale horší, my jsme nebyli schopni vstřelit druhou a vítěznou branku. Povedlo se v 93. minutě, hosté se dožadovali faulu, který rozhodčí nepísknul, Lukáš nahrál do vápna Adamovi a ten konečně dal rozhodující gól. K překvapení všech rozhodčí poté utkání ukončil.

Vyhráli jsme, nadřeli jsme se, hosté se hodně zlobili, ale takových zápasů v mé bohaté karieře bylo již tolik, že se nemůžeme divit ničemu. Nikdy nevíme co nás čeká příště.

Sestava: Machej David - Marhoul Petr, Roubal Jan, Markanovič Daniel (78. minuta Malý Matyáš), Petko Dominik (46. minuta Duchoň Tomáš), Světlík David (46. minuta Šindelka Josef), Kratochvíl Lukáš, Teslík Adam, Barták František, Ortmann Matyáš, Hřebejk Martin (78. minuta Kocourek Matěj)

Náhradníci: Klouda Michal, Hábl Lukáš

Branky:

75. minuta   Jratochvíl Lukáš

90. minuta   Teslík Adam   as. Kratochvíl Lukáš

Žlutá karta:  Ortmann Matyáš