Mezinárodní Svaz Mládeže 4 : 0 Muži A

Mistrovské utkání jsme sehráli s mužstvem Mezinárním svazem mládeže, který byl v tabulce jedno místo za námi. Toto mužstvo se složeno z hráčů Ukrajiny ve věku 16 až 19 let. Hráči jsou hodně běhaví a fotbalově velmi šikovní. Z těchto ukazatelů jsme věděli, že nás čeká velmi těžký zápas. Aby toho nebylo málo, omluvil se David, Yurii a také Lukáš Kratochvíl, kterému se den před zápasem narodil syn, k čemuž mu celý Sokol Stodůlky blahopřeje. Postupně se kvůli zranění omluvili i tři dorostenci a tak jsme hráče na zápas sháněli kde se dalo. Když smůla, tak smůla. V patnácté minutě se zranil Michal Klouda mi museli střídat.

Od počátku zápasu se soupěř snažil o dlouhé přihrávky na nabíhající hráče a z těchto rychlých útoků těžit. My jsme bohužel jeden z prvních brejků nezachytili a soupeř šel do vedení. Hra byla vyrovnaná, my se snažili o kombinační hru, ale dá se říci pouze po velké vápno. Soupeř byl nebezpečný a minutu před poločasem navýšil svoje vedení na 2:0.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem pokusit se s výsledkem něco udělat. I když hra byla v poli vyrovnaná, naše končila u velkého vápna a domácí tým byl ve svých útocích progresivnější a svoje vedení navýšil ještě dvěma góly.

Naši hráči se za svůj výkon nemusí stydět a my jsme jim za předvedený výkon po zápase poděkovali. Soupeř byl bohužel lepší a po zásluze vyhrál. Nedá se nic dělat. Oslabení bylo citelné a my jsme omluvené hráče nenahradili. Přesto kluci DÍKY.

Sestava: Machej David - Marhoul Petr (70. minuta Futo Daniel), Roubal Jan, Petko Dominik, Markanovič Daniel, Laštovka Filip, Ortmann Matyáš, Teslík Adam, Barták František, Zyta Tomáš, Klouda Michal (19. minuta Hábl Lukáš)

Žlutá karta:  Zyta Tomáš