Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice 3 : 0 Muži A

Do Čakovic jsme odjížděli s torzem hráčů, ale s cílem přivézt do Stodůlek tři body.

Os prvních minut to byl vyrovnaný zápas, kde se hra přelévala od jednoho vápna ke druhému. My jsme v úvodu zatlačili domácí tým do obrany, ale výsledkem bylo pouze pět rohových kopů za sebou a my nastřelili Lukášem tyč. Domácí tým hru postupně vyrovnal a hrozil více méně z rychlých protiútoků, které jsme stačili vždy odvrátit. Vyloženou tutovku si ani jedno mužstvo nevypracovalo a tak první poločas skončil bez branek.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a chtěli jsme vstřelit branku a tím dát prvopočátek našeho vítězství. Bohužel, přání a trouha je jedna věc, ale chyby, kterých jsme se dopouštěli nám nechtěli tři body dopřát. Soupeř byl mnohem důraznější a postupem času i aktivnější a také dokázal využít našich chyb. My jsme se jich dopustili několikrát a díky tomu jsme vyndavali třikrát míč ze sítě. My jsme nedokázali využít a potrestat žádnou chybu domácího mužstva a tak si odvážíme prohru 3:0. Zklamání.

Snad se dáme postupně zdravotně do pořádku a také by se měla zlepšit docházka na trénuink. Bez tréninku nemůžeme čekat zázraky.

Sestava: Machej David - Zyta Tomáš, Roubal Jan, Petko Dominik, Světlík David, Laštovka Filip (46. minuta Evteev Yurii), Jratochvíl Lukáš, Teslík Adam, Ortmann Matyáš, Šindelka Josef, Růžička Jiří,

Náhradník: Hábl Lukáš

Žlutá karta: Petko Dominik