Muži A 2 : 2 FK Meteor Praha VIII, z.s.

V mistrovském utkání na domácí trávě jsme přivítali hosty z Meteoru VIII. Zdravotně se dal do pořádku Michal Klouda, ale absentoval Adam Teslík. Pomohli nám i dorostenci a tak jsme mohli i skládat seatavu.

Od prvních minut jsme byli velice aktivní a vytěžili z toho první branku zápasu. Po faulu u půlící čáry, Lukáš rychle rozehrál na Michala a ten byl ve vápně faulován a penaltu bezpečně proměnil Dominik. Hosté nechtěli odjet s porážkou a tak zvýšili úsilí a my se snažili o navýšení skóre, tím byl k vidění útočný a velmi kvalitní zápas z obou stran, kde se diváci rozhodně nenudili. Druhou branku zápasu vstřelili hosté a tím vyrovnali na 1:1. I když si šance vytvářeli obě mužstva do konce prvního poločasu se již nic zásadního nestalo.

Do druhého poločasu nastoupili obě mužstva s touhou strhnout vedení na svoji stranu. My chtěli na domácím hřišti vyhrát a hosté toužili po třech bodech, které by je posunuly na druhé místo v tabulce. Útoky i šance se střídali na obou stranách, ale do vedení se dostali hosté, když z trestného kopu trefil přesně jejich hráč a my prohrávali 2:1. Meteor chtěl navýšit skóre a my vyvinuli veškerou snahu na vyrovnání. V závěru jsme přeskupili formace s cílem posílit útok. Snaha se vyplatila a minutu před koncem přišlo vyrovnání. Pepa vybojoval ve vápně hostů míč, přihrál Matymu a ten se trefil přesně a vyrovnal. I v poslední minutě jsme se snažili strhnout vedení na naši stranu, ale času bylo již hrozně málo.

Vítězství jsme nezískali a tři body ve Stodůlkách nezůstaly, ale zápas měl kvalitu a na výkon můeme být hrdý. Mužstvo si tentokrát zaslouží pochválit, jak za předvedený výkon, tak i za bojovnost.

Sestava: Machej David - Marhoul Petr, Roubal Jan (46. minuta Hřebejk Martin), Petko Dominik, Světlík David, Kratochvíl Lukáš, Malý Matyáš, Ortmann Matyáš, Klouda Michal, Zyta Tomáš, Šindelka Josef

Náhradník: Evteev Yurii

Branky:

4. minuta   Petko Dominik

89. minuta   Malý Matyáš   as. Šindelka Josef