Olympia Radotín a.s. 0 : 4 Muži A

V sobotu nás čekalo mistrovské utkání v Radotíně s místním béčkem. Rozrostla se marodka, dorost hraje o první místo a tak hrát za áčko jim bylo zakázáno. Ve většině oddílech je áčko výkladní skříň a má přednost, ale ve Stodůlkách je tomu bohužel jinak. Áčko je dá se říci na posledním místě. Trpělivost dochází. Jet na zápas v devíti lidech je smutný, tak děkujeme dvou lidem z céčka, kteří přijeli za náma, abychom mohli nastoupit v jedenácti hráčích. Je mi z toho smutno.

Do zápasu jsme nastoupili se zabezpečenou obranou a snažili se o rychlé protiútoky. My jsme byli ze začátku hodně opatrní a nechtěli jsme se neudělat chybu, kterou by domácí mužstvi potrestalo. Po necelé půlhodině hry domácí hráč vyrazil dorážku do branky rukou, byl vyloučen a kopala se penalta, kterou Lukáš bezpečně proměnil. Od vedoucí branky jsme byli lepším mužstvem a naší snahu korunoval brankou Lukáš Hábl, který střelou z velkého vápna trefil šibenici a my šli do přestávky s dvoubrankovým náskokem.

Ve druhém poločase jsme kontrolovali děj na hřišti a domácí mužstvo jsme do žádné šance nepustili. Po hodině hry dal Adam třetí branku po samostatném úniku. V dalším čase se již čekalo na konec zápasu. Minutu před koncem po rohovém kopu Fási, uklidil míč hlavou do  branky Michal, který tím dal výsledku konečnou podobu.

Vezeme do Stodůlek tři body, ale je mi smutno.

Sestava: Machej David - Zyta Tomáš, Kratochvíl Lukáš, Klouda Michal, Fassinger Lukáš, Světlík David, Ortmann Matyáš, Teslík Adam, Šimek Pavel, Švestka Václav, Hábl Lukáš

29. minuta Kratochvíl Lukáš

43. minuta Hábl Lukáš   as. zyta Tomáš