Muži A 1 : 1 FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN

Za krásného slunečného počasí jsme na domácím trávníku přivítali hosty ze Zličína. Ač se hostující mužstvo nachází v tabulce pod námi, tušili jsme, že nás nečeká lehký zápas. Naštěstí jsme měli obsazenou i lavičku náhrádníků, za což se sluší poděkovat jak hráčům béčka, tak i hráčům dorostu, kteří opět ukázali, jaká kvalitní hráčská generace nám v nich vyrůstá.

Od první minuty to byl boj o každý míč, my jsme nevyužili příležitost z trestného kopu, když míč skončil těsně mimo a následně jsme udělali chybu my a soupeř nás potrestal a béčko Zličína šlo do vedení. My jsme si během prvního poločasu vypracovali jednu loženku, ale Tomáš nezakončil přesně. Hosté hrozili rychlými protiútoky, které byly velmi nebezpečný. Jednou jsme vykopávali z prázdné branky, dvakrát mladý Maty hasil gólovku hostí a tak se dá říci, že poločasové vedení hostů 1:0 bylo zasloužené.

O poločase se řeklo, jak co změnit, ale hlavně zpřesnit, abychom byli schopni výsledek otočit.

Druhý poločas byl vyrovnaný, hosté již sice neměli tolik příležitostí ke skórování jako v poločase prvním, ale i tak byli velmi nebezpeční. My jsme se snažili vytvářet převahu, ale přihrávky v okolí vápna byly často nepřesné a do vyložené šance se ne a ne dostat. Co naši hráči vědí a to dost dobře je to, že zápas trvá minimálně devadesát minut a po celou tuto dobu je nutno bojovat a rvát se o co nejlepší výsledek. Tak jako se to vyplatilo proti béčku Meteoru, tak i nyní jsme v devadesáté minutě vyrovnali. Na přetažený centr si naběhl David, přihrál Tomášovi, který odčinil neúspěch z prvního poločasu a srovnal skóre na konečných 1:1.

Velice téžké utkání, které mělo rychlost, bojovnost a kvalitu. Máme sice jenom jeden bod, ale nutno říci, že zasloužený. Nerozhodný výsledek odpovídá dění na trávníku.

Sestava: Hábl Lukáš - Zyta Tomáš, Roubal Jan, Markanovič Daniel (70. minuta Marhoul Petr), Petko Dominik, Ortmann Matyáš, Kratochvíl Lukáš, Malý Matyáš, Světlík David, Klouda Michal, Šindelka Josef (66. minuta Hřebejk \Martin)

Náhradníci: Machej David, Růžička Jiří

Branky:

90. minuta Zyta Tomáš   as. Světlík David

Žlutá karta: Hábl Lukáš