Muži A 8 : 0 Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora

Za krásného a slunečného počasí jsme na domácím pažitu přivítali hosty z Bílé Hory. Mužstvo Bílé Hory se nacházelo na druhém místě tabulky a potřebovalo zvítězit, aby si udrželi druhé místo, které zaručuje postup do I. A třídy.

Jelikož jsme věděli jak hosté adi tak hrajou, vsadili jsme na běhavý způsob hry a od prvních minut jsme byli lepším týmem. Běžela druhá minuta zápasu a Maty mladší vyvezl míč, skvěle uvolnil Matyho, který nabil do běhu Michalovi a ten střelou z velkého vápna nedal brankáři hostí šanci. Skvělý začátek zápasu, který našim hráčům dodal větší sebedůvěru. I nadále jsme byli lepším mužstvem a i když jsme si vytvářeli další šance, druhý gól ne a ne padnout. Hosté si za první poločas vytvořili jedinou šanci, ale tu David zlikvidoval. Další náš úder přišel ke konci poločasu a ne jeden, ale hned dva. Nejprve Michal narazil Matymu mladšímu, který v sólovém úniku chladnokrevně zakončil. O dvě minuty později Tomáš vybojoval na půlce míč narazil si s Michalem a střelou z 20ti metrů dal náš třetí gól.

Do druhého poločasu jsme nastoupili stejně aktivně, jako jsme odehráli poločas první. Po hodině hry to již bylo 5:0. Obě branky vsítil David. První hlavou a druhou nohou a na obě mu nahrával Michal. Šestou branku dal Adam, který si vybojoval míč a sám i zakončil. Sedmou branku přidal Petr po přihrávce koho asi - Michala. Poslední osmou branku vsítli Michal sám, když ho přesnou přihrávkou našel Dan.

Tak jak jsme měli ze zápasu strach, tak ho naši hráči zvládli opravdu skvěle. Dnes kluci předvedli výkon, před kterým je nutno smeknout. Fotbalovost a rychlost byla dnes naše doména. Nutno říci, že nám pomohl soupeř, který moc neběhal a nakopával dlouhé míče dopředu. Za  dnešek velké poděkování a pochvala. DÍKY!!!

Sestava: Machej David - Marhoul Petr (82. minuta Synek Michal), Petko Dominik, Markanovič Daniel, Zyta Tomáš, Ortmann Matyáš (75. minuta Futo Daniel), Malý Matyáš (59. minuta Šindelka Josef), Kratochvíl Lukáš, Teslík Adam, Světlík David (75. minuta Svoboda Martin), Klouda Michal

Náhradník: Hábl Lukáš

Branky:

2. minuta   Klouda Michal   as. Ortmann Matyáš

42. minuta   Malý Matyáš   as. Klouda Michaal

44. minuta   Zyta Tomáš   as. Klouda MIchal

57. minuta   Světlík David   as. Klouda Michal

60. minuta   Světlík David   as. Klouda Michal

65. minuta   Teslík Adam

74. minuta   Marhoul Petr   as. Klouda Michal

87. minuta   Klouda Michal   as. Markanovič Daniel