Muži B 0 : 2 Sportovní klub Union Vršovice, z.s.

Na aprílovou sobotu se Stodůlecká rezerva utkala v azylu na hřišti Motorletu s týmem Vršovic B.

Po nepovedeném představení v minulém kole jsme zápas začali až v nečekané pohodě a míč byl převážně na našich kopačkách. Precizní rozehrávka nám poskytovala značnou výhodu, kterou jsme ovšem nedokázali přetvořit ve výraznou šanci. Soupeř naopak hrozil z protiútoků, které se nám až na výjimky dařilo likvidovat ještě před tím, než došlo k ohrožení naší branky. V prvním poločase tak měl největší šanci Růžička, který po rohu akrobatickým kopem nasměroval míč na bránu soupeře, nicméně gólman Vršovic Blanda střelu bravurně zlikvidoval. Do šaten tak  šly týmy za bezbrankového stavu.

V druhém poločase se hra vyrovnala a hráči Vršovic z toho vytěžili maximum. V 62. minutě po nenápadné akci vstřelil branku útočník soupeře Adámek. I přes to, že na střídání byl na naší straně pouze jediný hráč, se úsilí hráčů Stodůlek stupňovalo. Bohužel to vedlo maximálně k vytvoření závarů po rohových kopech a výraznější šance už nepřišla. Naopak soupeř v 88. minutě využil našeho útočnějšího postavení a dostal se do vápna, kde mu rozhodčí, po zjevném faulu útočícího hráče na našeho brankáře Šalandu, daroval penaltu. Tu střelou o tyč proměnil opět Adámek a tím zápas prakticky ukončil.

Znovu se potvrdilo, že proti soupeři z Vršovic se nám zatím ve 2. třídě příliš nedaří a nezbývá, než se soustředit na další zápas.

Sestava:Šalanda-Laštovka,Švestka,Mlch,Šimek-Fassinger-Suchánek,Petko,Jelínek,Procházka(83.Hábl L.)-Růžička

Místo konání UMT Motorlet, Butovická
Začátek 1. 4. 2023 15:00