Mistrovské utkání

« ZPĚT

Muži B 4 : 1 Tělovýchovná jednota PRAGA

V dohrávce 16. kola přivítal Stodůlecký B-Tým na domácím hřišti Tělovýchovnou jednotu PRAGA
V první šanci zápasu se na začátku 6. minuty objevil Petko, bohužel ale ztroskotal na gólmanovi. Radost fanouškům udělal v 11. minutě kapitán Růžička, který jako jediný dobíhal vyraženou střelu a dorážkou zařídil vedení 1:0. Stodůlky byly celý první poločas lepším týmem, bohužel ale PRAGA udeřila ze své první šance zápasu ve 32. minutě, kdy si centr z pravé strany srazil do vlastní sítě Jovič. Vyrovnáno 1:1. Zpět do vedení poslal Stodůlky ve 40. minutě Petko,když dorážel na brankové čáře,hlavou prodloužený dlouhý aut. Do kabin se šlo za stavu 2:1.
Bohužel po 5 minutách druhé půle musel kvůli zranění střídat Petr Mlch, do hry za něj naskočil Petr Marhoul. Druhý poločas byl opravdu vyrovnaný, na obou stranách byla spousta šancí, pro nestraného fanouška to byl krásný zápas. Soupeř na posledních10 minut hodně otevřel obranu v snaze vstřelit srovnávací gól, naštěstí místo vyrovnání vstřelil v 86. minutě debutant Hřebejk gól, který soupeře na dobro zlomil. Poslední hřebík do rakve zarazil v 88. minutě Matěj Kocourek.

Sestava: Šalanda-Varga(56.Hřebejk),Jovič,Mlch(50.Marhoul),Šimek-Duchoň-Svoboda,Petko,Světlík,Laštovka(56.Kocourek)-Růžička(88.Suchánek)

Branky:Růžička, Petko, Hřebejk,Kocourek