FK Slavoj Koloděje, z.s. 1 : 1 Muži B

Na nedělní odpoledne 23.4. nám los soutěže přisoudil výjezd do Koloděj. Na podzim jsme s tímto soupeřem na domácím hřišti remizovali a proto jsme neočekávali jednoduchý zápas.

K utkání jsme od začátku přistoupili zodpovědně a soupeř často čelil několikaminutovým pasážím, kdy běhal jen bez míče. Mezihra ze strany Koloděj v prvním poločase byla omezena na nákopy na 16 gólového střelce Damborského, kterého naši stopeři spolehlivě eliminovali. Jak už to ale bývá naším zvykem, z převahy jsme si vyložené šance vypracovávali velice složitě nebo vůbec. To protrhl ve 27. minutě Růžička, když mu obrana soupeře poskytla před vápnem trochu prostoru. Střelou k tyči otevřel skóre. Do konce poločasu se žádná další zajímavá situace ani na jedné straně neudála a do šaten jsme šli s jednobrankovým náskokem.

Do druhého poločasu jakoby za nás nastoupil úplně jiný tým. Klid na míči se úplně vytratil z našich kopaček a soupeř z toho těžil. Navíc si hned na začátku druhého poločasu obnovil zranění kapitán Jelínek a musel střídat,což naší hře na kvalitě určitě nepřidalo. V 65. minutě přišel trest. Soupeř se po rohovém kopu dostal k hlavičce, kterou sice Šalanda brilantně zneškodnil, nicméně dorážku Daníčka již zlikvidovat nemohl. Již poněkolikáté se nám v jarní části nepovedlo vyřešit závar před naší brankou a tak soupeř vyrovnal.

Do konce poločasu byl obraz hry podobný. Koloděje jsme sice do výrazných šancí nepouštěli, nicméně dále hrozily ze závarů po standardních situací. Na konci zápasu jsme se po výborném předskočení protihráče ze strany Vargy dostali do brejku 3 na 2,který ovšem Markanović z hranice velkého vápna zakončil těsně nad břevno brány soupeře. Zápas proto skončil pravděpodobně spravedlivou remízou.

Sestava: Šalanda-Markanovič,Jovič,Mlch,Šimek-Švestka-Suchánek(80.Varga),Jelínek(55.Svoboda),Fassinger,Laštovka-Růžička

Branka:Růžička

Místo konání V lipách 135/15, 19016 Praha 916