Muži B 7 : 1 AFK SLAVIA MALEŠICE

V sobotu posledního dubnového víkendu jsme od 15:00 přivítali na našem domácím hřišti vedoucí mužstvo tabulky z Malešic. Vzhledem k dosavadním výsledkům hostů jsme se připravovali hlavně na poctivou defenzivu. Soupeř nicméně nastoupil do utkání bez svých dvou nejlepších hráčů.

Hned ze začátku jsme se snažili neponechat nic náhodě. Úvodní tlak vyústil v první branku, kterou vstřelil ve 20. minutě Jelínek, jež zužitkoval skvělou přihrávku z pravé strany a zakončoval do prázdné branky. Za 10 minut se po našem poctivém napadání a chybě obrany hostí prosadil Kocourek.

Po této sekvenci jsme trochu znervózněli a nedařilo se nám přecházet z obrany přes řady soupeře tak jednoduše. To vyústilo několika chybnými přihrávkami, které vedly k rychlým kontrům soupeře. Z jedné takové situace jsme bohužel inkasovali, když centr ze strany po několika odrazech doputoval do naší sítě. Poločasové skóre znělo 2:1 v náš prospěch.

Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně. Ve 48. minutě Petko při napadání získal míč a samostatný únik zakončil střelou pod brankáře a zvýšil naše vedení. Tento moment zápas zlomil. Většina hráčů Malešic se přesunula na svou útočící polovinu bez větších intencí podnikat jakékoli návraty do obrany. Následně tak přišlo několik dalších branek z naší strany. Převážně z rychlých útoků skórovali Kocourek, 2x Marhoul a nakonec Růžička. Soupeře jsme v druhém poločase pustili pouze k jedné nebezpečné střele z hranice vápna, to bylo ve druhém poločase vše.

Výhrou 7:1 jsme navázali na tři body v minulém kole a posunuli se na 4. místo v tabulce.

Sestava: Šalanda-Svoboda,Švestka,Markanović,Laštovka-Jelínek-Suchánek(46.Marhoul),Petko(82.Hábl L.),Růžička,Fassinger-Kocourek(70.Synek)

Branky: 2x Kocourek,2x Marhoul,Jelínek,Růžička,Petko