Muži B 1 : 0 Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.

V sobotu 6.5. jsme na domácím hřišti přivítali B tým Čechie Dubeč.

Začátek zápasu byl vyrovnaný. Obě mužstva se střídala v držení míče. Žádný tým si ale nebyl schopen vytvořit slibnější příležitost. Ve 20. minutě se toto rozhodl změnit Mlch. Vzal z pozice stopera míč a prošel skrz zálohu i obranu soupeře a nakonec chladnokrevně uklidil balon střelou o tyč za záda hostujícího gólmana.

Inkasovaná branka hostující tým vyburcovala k aktivnější hře. Do konce poločasu měli převahu v držení míče, ale naše obrana jakékoli náznaky šancí spolehlivě likvidovala. Do poločasu se tak skóre již nezměnilo.

V druhém poločase se opakoval herní projev obou mužstev z konce prvního poločasu. Oběma stranám navíc postupně začaly odcházet síly, jelikož někteří hráči již měli v nohách dopolední zápas. Nejzajímavější akcí druhého poločasu tak byl náš průnik po pravé straně, který Svoboda z hranice vápna dobře zakončil, nicméně brankář hostí jeho střelu zneškodnil.

Ve zbytku zápasu jsme udrželi jednobrankový náskok z prvního poločasu. Připisujeme proto další tři body a navíc také čisté konto, které jsme uhájili poprvé od konce podzimní části sezóny.

Sestava:Šalanda-Svoboda,Jovič(70.Hábl L),Mlch,Šimek-Švestka-Zyta(88.Hábl T.),Petko,Růžička,Laštovka(52.Synek)-Futo

Branka: Mlch

Začátek 6. 5. 2023 17:00