FK DUKLA Praha 2 : 2 Muži A

Na mistrovské utkání na Julisku s mužstvem Dukly spolek jsme odjížděli s cílem vyhrát a potvrdit tak výborný výkon. který jsme předvedli minulý týden proti Braníku B.

Zápas byl od začátku vyrovnaný, ale větší šance jsme si vytvářeli my. Měli jich několik, ale trvalo to skoro půl hodiny, než jsme se prosadili. Na dlouhý Matyho (staršího) aut si naběhl Michal a hlavou přehodil brankáře domácích a my jsme šli konečně do vedení. Do konce poločasu chyběly čtyři minuty únik Matyho (staršího), zpětná přihrávka šla na Pepu a ten již proměnil. Do přestávky jsme šli s vedením 2:0.

I ve druhém poločasejsme byli aktivnější, ale šance, které jsme si vytvořili a minulý zápas jsme proměnili vše co čeho jsme kopli, tentokrát do sítě ne a ne dostat. Když pak Lukáš  trefil břevno, dali jsme šanci domácímu mužstvu. Deset  minut před koncem domácí tým snížil na rozdíl jediného gólu a minutu před koncem byla naše zkáza dokonána. Dukla vyrovnala a tím zápas skončil remízou 2:2.

Škoda. Zápas jsme měli skvěle rozehraný, ale koncovka byla v tomto zápase vychýlená. Nedá se nic dělat. Za předvedený výkon si hráči zaslouží pochválit. V neděli od 17 hodin přivítáme na domácí trávě hosty z Nebušic a chceme předvést stejně dobrý výkon, ale s lepší koncovkou.

Sestava:

Šalanda Vojta - Marhoul Petr, Klouda Michal, Křístek Libor, Zyta Tomáš (64. minuta Světlík David), Ortmann Matyáš, Malý Matyáš, Kratochvíl Lukáš, Barták František, Šindelka Josef (83. minuta Hataš Petr).

Branky:

26. minuta  Klouda Michal    as. Ortmann Matyáš

41. minuta  Šindelka Josef     as. Ortmann Matyáš

Žlutá karta: Zyta Tomáš, Šindelka Josef, Malý Matyáš, Křístek Libor