Muži A 2 : 2 TJ Sokol Nebušice, z.s.

Do mistrovského utkání s Nebušicemi jsme šli s jediným cílem vyhrát a napravit tak ztrátu bodů v zápase na Dukle. Tušili jsme, že nás nečeká lehké utkání, jelikož Nebušice hráli minulý rok I.A třídu.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně, ale výkon po celý první poločas nestál za nic. Nedůsledně jsme obsazovali střed hřiště a volní hráči hostů posílali dlouhé míče na nabíhající hráče, kteří byli opravdu rychlí a několikrát jsme zachraňovali situaci na poslední chvíli nebo nás podržel Vojta. Bohužel, dvakrát jsme v prvním poločase inkasovali a vždy po standartní situaci. Na nepřímý kop si naběhl hráč hostí a my pouze přihlíželi. Druhou branku jsme obdrželi po rohovém kopu. když souboj po centru jsme prohráli a bylo to 2:0 pro hosty. My jsme si vypracovali za celý první poločas pouze jednu příležitost, ale střela Pepy skončila těsně vedle.

O poločase jsme si řekli o chybách, kterých se při bránění dopouštíme a věřili jsme si, že jsme schopni zápas otočit.

Ve druhém poločase jsme hráli trochu jinou hru, než v poločase prvním. Soupeř neměl tolik času na rozehrávku a hráče jsme si pečlivěji hlídali. Přišlo i drobné přeskupení sestavy a vyslání více hráčů do útoku. Začali se rodit i šance, ale góly nepřicházeli. Hosté měli za celý druhý poločas jednu tutovku, ale samostaný únik Vojta chytil. Dočkali jsme se snížení na 2:1 v osmdesáté minutě, kdy na pas od Dominika si naběhl Lukáš a přehodil brankáře hostí. Naděje žila. Naši hráči se snažili o vyrovnání, ale jak zbrklost, tak i nepřesnost mařily v proměňování šancí. Bojovnost neutuchala a my jsme se vyrovnání přece jen dočkali. Ve čtvrté minutě nastavení vybojoval ve vápně míč mladý Maty, nahrál Tomášovi a ten prostřelil vše. 2:2. Vítězství jsme se již ale nedočkali.

Tak jak jsme promrhali první poločas, tak ve druhém poločase jsme dali do hry všechny síly co jsme měli a v samotném závěru jsme vybojovali alespoň bod. Za nezměrné úsilí a snahu rvát se o body do poslední vteřiny, musíme hráčům poděkovat.

Sestava: Šalanda Vojta - Marhoul Petr (80. minuta Duchoň Tomáš), Klouda Michal, Křístek Libor, Petko Dominik, Ortmann Matyáš, Malý Matyáš, Kratochvíl Lukáš, Barták František (58. minuta Světlík David), Zyta Tomáš, Šindelka Josef (71. minuta Dušek David)

Branky:

79. minuta   Kratochvíl Lukáš   as. Petko Dominik

94. minuta   Zyta Tomáš   as. Malý Matyáš

Žluté karty: Křístek Libor, Šindelka Josef, Petko Dominik