TJ Sokol Řepy, z.s. 2 : 10 Muži A

Na mistrovské utkání do Řep jsme odjížděli s cílem přivézt do Stodůlek tři body. Nedělní počasí bylo hodně deštivé a tak nás nečekalo nic příjemného.

Od počátku zápasu jsme byli mnohem aktivnější než domácí mužstvo, ale vstřelit vedoucí branku se nám nedařilo.Trvalo to dvacet minut než David rozvlnil síť domácího brankáře. Tomáš s Matym (starším) si na pravé straně narazili míč a na Matyho centr si naskočil David a rybičkou vstřelil první branku zápasu. I nadále jsme byli aktivnější, ale výsledkem byla nastřelená pravá i levá tyč. Po půl hodině využil Maty (starší) nedorozumnění v obranné činnosti Řep a střelou z velkého vápna zvýšil naše vedení na 2:0. I přes stálou převahu se do poločasu skóre již nezměnilo.

O přestávce byli hráči nabádáni ke klidu a pokráčování v aktivní hře a další góly by měli přijít.

Aktivita na naší straně neutuchala a góly opravdu přicházeli. Po pěti minutách Pepa přistrčil Matymu (starší) a bylo to 3:0. O osm minut později Pepa pro změnu nahrával Adamovi a bylo to 4:0. Za další čtyři minuty zahrával Maty (starší) rohový kop a Michal hlavou zvyšoval na 5:0. Za další dvě minuty domácí odvrátili nebezpečí odkopen míče k půlící čáře, kde se ho zmocnil Michal, prošel vším co mu stálo v cestě a bylo to 6:0. Za další dvě minuty tu již bylo 7:0. Matyho rohový kop našel přesně hlavu Michala a bylo to. V 71. minutě Pepa po nahrávce od Michala již nedal brankáři šanci.O dvě minuty později nahrával Lukáš Adamovi a ten zvyšoval na 9:0. Pak jsme si vybrali slabší chvilku a během dvou minut jsme si nechali dát dvě branky a domácí Řepy snížili na 9:2. Poslední slovo jsme měli my. Franta po nahrávce od Pepy upravil konečné skóre na 10:2.

Cíl splněn, vezeme do Stodůlek tři body. Naši hráči hráli s chutí a proti slabému soupeři si zastříleli, Nyní je potřeba na tento výkon navázat i dalších zápasech. V neděli 3. září hostíme na domácím trávníku od 17,00 hodin Troju.

Sestava: Šalanda Vojta - Zyta Tomáš, Klouda Michal, Duchoň Tomáš, Světlík David (67. minuta Marhoul Petr), Ortmann Matyáš, Malý Matyáš, Kratochvíl Lukáš, Barták František, Teslík Adam, Dušek David (46. minuta Šindelka Josef).

Branky:

20. minuta   Dušek David   as. Ortmann Matyáš

31. minuta   Ortmann Matyáš

50. minuta   Ortmann Matyáš   as. Šindelka Josef

58. minuta   Teslík Adam   as. Šindelka Josef

62. minuta   Klouda Michal   as. Ortmann Matyáš

64. minuta   Klouda Michal

66. minuta   Klouda Michal   as. Ortmann Matyáš

71. minuta   Šindelka Josef   as. Klouda Michal

73. minuta   Teslík Adam   as. Kratochvíl Lukáš

89. minuta   Barták František   as. Šindelka Josef