Muži B 3 : 1 SK Újezd Praha 4, z.s.

V sobotu 23.9. jsme nastoupili do druhého domácího utkání této sezóny. Po prohře v Xaverově byl úkol do zápasu jasný - získat 3 body.

Začátek utkání tomu ovšem nenasvědčoval, jelikož i přes naší aktivní hru se hráčům Újezdu podařilo po průniku z levé strany vstřelit branku přesnou střelou z hranice velkého vápna. Po tomto okamžiku jsme nicméně zvýšili důraz i aktivitu a to přineslo ovoce. Po několikátém náběhu po pravé straně se ve 22. minutě Svobodovi povedlo vstřelit branku přehozením nejistě vyběhnuvšího gólmana hostů.

Za několik minut podnikl individuální výpad Růžička, a když už to vypadalo, že se vykličkoval až do nevýhodné pozice, neomylně uklidil míč střelou o tyč do branky Újezdu. V prvním poločase přišlo ještě několik nadějných situací z naší strany, další branku se nám však do konce poločasu vstřelit nepodařilo.

Do druhé poloviny utkání jsme znovu nevstoupili dobře. Nedařilo se nám držet míč a hra se odehrávala převážně na naší polovině hřiště. Poctivá obrana ovšem soupeře nepustila do výraznější šance. V 68. minutě pak po pěkné kombinaci z prostředku hřiště vyslal Markanović do úniku Růžičku. Ten se nemýlil a znovu střelou o tyč skóroval.

S blížícím se koncem poločasu oběma týmům docházely síly a obraz hry se příliš neměnil. Hosté se snažili dostat do našeho vápna a my jsme naopak hrozili z rychlých protiútoků. Z jednoho takového útoku vznikla situace, kdy míč 3x projel vápnem soupeře podél brankové čáry, nicméně nikdo z hráčů jej do branky nedopravil.

Další góly už nepřišly a zápas proto skončil naší výhrou 3:1. Hlavní úkol jsme splnili, nicméně předvedená hra byla horší, než v předchozím kole. Pokud chceme pomýšlet na body ze zápasů se soupeři z vrchu tabulky, budeme muset herní projev ještě vylepšit.

Sestava: Hábl L.-Svoboda,Jović,Mlch,Rezek-Švestka-Futo(46.Suchánek),Barták,Markanović,Fassinger(69,Palán)-Růžička(79.Bauer)

Branky:Svoboda,2x Růžička