Spartak Kbely z.s. 2 : 1 Muži B

Předposlední kolo podzimní části soutěže přineslo výjezd do Satalic, kde nás přivítalo mužstvo Kbel B.

Hned v prvních pěti minutách zápasu jsme mohli vstřelit dvě branky, šance bohužel ale zůstaly nevyužity. Už se skoro dalo říci, že nám vstup do zápasu vyšel, bohužel se ukázal pravý opak. Soupeř dvěma střelami vsítil dvě branky. Jednu po úniku v 7. minutě a druhou v 10. minutě výstavní střelou z minimálně 25 metrů.

Kupodivu naší hru dvě obdržené branky nijak moc neovlivnily. Dále jsme hráli aktivně a postupem času skoro úplně eliminovali nebezpečné brejky soupeře. To přineslo několik dalších slibných příležitostí, branka ovšem nepřicházela. To změnila až akce těsně před koncem poločasu, kterou započal vybojováním míče Timi a zakončil Fása, jehož dalekonosný projektil skončil přesně v šibenici domácího týmu.

Druhý poločas nabídl trochu odlišnou podívanou. Domácí hráči zlepšili obranu a více překonávali naše napadání, z čehož pramenila jejich mírná herní převaha. Našemu mužstvu se herně příliš nedařilo a nutkání vstřelit vyrovnávací branku nám klidu na kopačkách určitě nepřidalo. Čím více jsme se ke konci zápasu tlačili do útoku, tím více se objevovalo okének v naší obraně. Nejslibnější šanci soupeře, samostatný únik, zneškodnil Lukáš. Další ošemetná situace skončila střelou, nebo spíše odrazem od kolene soupeře, po němž míč orazítkoval břevno naší branky.

Náš závěrečný nápor žádnou větší šanci nepřinesl a proto v 5. zápase po sobě nezískáváme ani jeden bod. Tuto smolnou bilanci budeme moct přerušit ještě příští týden, kdy v neděli odpoledne uzavřeme podzimní část sezóny utkáním s rezervou Hostivaře.

Sestava: Hábl L.,Svoboda,Švestka,Jović,Synek(82.Hábl T.)-Fassinger-Bauer O.,Markanović,Krčál,Alshinbaev-Kocourek(44.Palán)

Branka:Fassinger

Místo konání Satalice