Tělocvičná jednota Sokol Troja 0 : 6 Muži A

V mistrovském utkání jsme zavítali do Troje k zápasu s domácím mužstvem. Věděli jsme, že nás čeká důrazný soupeř, kterému se v posledních zápasech ne moc dařilo. Každé mužstvo chce sérii nezdarů ukončit a tak jsme nabádali naše hráče k maximální zodpovědnosti.

Hráči si vzali slova trenéra k srdci a od začátku hráli aktivně a pozorně. Jediné co naše hráče dovedlo rozhodit, byl nerovný trávník na kterém často uskakoval míč kam chtěl. Po čtvrt hodině jsme se dočkali první branky v utkání. Pepa rozehrál tretný kop a Michal nadvakrát míč dotlačil do sítě. Výborně! Po půl hodině to bylo již 2:0. Pepa uvolnil Adama a ten nedal domácímu brankáři šanci. Neuběhla ani minuta a akce po ose Pepa - Adam - zakončil Maty. 3:0. V posledních pěti minutách jsme podlehli lehké ležérnosti a tak se musel Vojta dvakrát vyznamenat po únicích hráčů z Troje.

Ve druhém poločase jsme byli v počátku hrozně nepřesní a hrozilo nebezpečí od domácího mužstva. Naštěstí jsme toto krátké hluché období přečkali a po hodině hry jsme třikrát budeřili.Nejprve Pepa naservíroval míč Lukášovi a ten ranou pod břevno nedal brankáři šanci. Chvíli poté Maty přistrčil Davidovi a ten zvyšoval na 5:0. Matyho dlouhý aut prodloužil David a Honza stanovil skore na konečných 6:0 pro Stodůlky.

V zápase jsme byli po celý zápas lepším týmem. Velmi dobré pasáže jsme občas proložili hluchými místy, kdy zase musel prokázat své umění Vojta. Tři body vezeme a to je super.

Sestava: Šalanda Vojta - Zyta Tomáš (61. minuta Marhoul Petr), Klouda Michal, Roubal Jan, Strnad Vojta (61. minuta Světlík David), Barták František, Alshinbaev Timur (46. minuta Hřebejk Martin), Kratochvíl Lukáš, Teslík Adam. Ortmann Matyáš, Šindelka Josef (61. minuta Pospíšil David)

Náhradník: Hábl Lukáš

Branky:

16. minuta   Klouda Michal   as. Šindelka Josef

31. minuta   Teslík Adam   as. Šindelka Josef

32. minuta   Ortmann Matyáš   as. Teslík Adam

60. minuta   Kratochvíl Lukáš   as. Šindelka Josef

62. minuta   Pospíšil David   as. Ortmann Matyáš

69. minuta   Roubal Jan   as. Pospíšil David

Žlutá karta:   Teslík Adam