Mistrovské utkání

« ZPĚT

Mistrovské utkání

Muži A 3 : 1 FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN

Poslední květnové mistrovské utkání jsme odehráli na domácí trávě proti rezervě Zličína.

Vstup do utkání nebyl z naší strany ideální. Plno nepřesností a špatný pohyb provázelo prvních dvacet minut zápasu. Po této nepovedené pasáži jsme začali lépe kombinovat a dostávali jsme se i do gólových šancí. Vytoužený gól přišel ve 34. minutě, když na Matyho roh vyskočil nejvýše Kráťa. O chvíli později bylo skóre ovšem opět vyrovnané. Odražený balón před naším vápnem si našel soupeř ze Zličína a tečovanou střelou rozvlnil síť. Z této situace jsme se ale rychle dokázali oklepat. Ve 41. minutě napřáhl z velké dálky Fanda a poslal nás znovu do vedení. Do poločasu se už na hřišti moc zajimávých věcí neudálo, a tak jsme šli do kabin s jedno brankovým vedením.

Ve druhém poločase jsme byli aktivní a přesnou kombinací jsme si dokázali vypracovat několik příležitostí ke vstřelení branky. Naše koncovka však pokulhávala a pojišťující branku se nám podařilo vstřelit až minutu před koncem utkání, když povedený centr Martina do odkrté brány zakončil Adam.

I přes slabší koncvoku v druhém poločase jsme měli zápas pod kontrolou a tři body zůstavají zaslouženě na Stodůlkách.

Sestava: Šalanda Vojta, Zyta Tomáš (76. minuta Merta Vilém), Petko Dominik, Malý Matyáš, Strnad Vojtěch, Ortmann Matyáš, Barták František, Kratochvíl Lukáš, Teslík Adam, Alshinbaev Timur (70. minuta Marhoul Petr), Šindelka Josef (31. minuta Hřebejk Martin)

Náhradník: Hábl Lukáš

Branky:

34. minuta   Kratochvíl Lukáš   as. Ortmann Matyáš

41. minuta   Barták Františk as. Strnad Vojtěch

89. minuta   Teslík Adam    as. Hřebejk Martin


Tým Muži A
Místo konání Stodůlky Tráva, Kovářova 545, 155 00 Praha 13
Začátek 26. 5. 2024 17:00
Konec 26. 5. 2024 18:45
Sraz 26. 5. 2024 15:45
Povrch Přírodní tráva
Poločasové skóre 2:1

« ZPĚT
POSLEDNÍ ZÁPAS
Muži A
8
:
0
Tj Sokol Bílá Hora
Číst více
POSLEDNÍ ZÁPASY
PŘÍŠTÍ ZÁPASY