Sportovní klub Zbraslav 2 : 1 Muži A

Za krásného, slunečného počasí jsme zahájili novou sezónu na Zbraslavi.

První poločas nebyl z naší strany nijak vydařený. Domácím jsme nechávali příliš mnoho prostoru a chyběl nám důraz v osobních soubojích. Domácí hráči nám dali jednu branku a jednu nebezpečnou střelu Vojta vyrazil na roh. My jsme si vypracovali jednu loženku, ale David netrefil odkrytou branku.

O přestávce jsme si řekli něco o chybách, jak se jich vyvarovat a mužstvo jsme lehce přeskupili.

Druhý poločas jsme zahájili tlakem, z čehož pramenil vyrovnávací gól z kopačky Michala a asistence Lukáše. I nadále jsme byli aktivnější a snažili jsme se převrátit vedení na naši stranu. Domácí hrozili nebezpečnými protiútoky, když také jeden využili a šli do vedení oni. My jsme měli velikou šanci po rohovém kopu Timiho, ale Lukášova hlavička šla mimo. Zákrok na Timiho ve vápně rozhodčí, asi kvůli sluníčku neviděl a tak zápas skončil porážkou našeho mužstva.

Nedá se nic dělat. Musíme se vyvarovat špatného obsazování protihráčů, zvýšit větší důraz na soupěře a body snad přijdou. Čeká nás náročná a tvrdá práce.

Sestava:
Šalanda Vojta - Chlad Jan, Roubal Jan, Petko Dominik, Voráček Lukáš ( 46. minuta Alshinbaev Timur )
Kratochvíl Lukáš, Musil Petr, Ortman Matyáš, Světlík David ( 72. minuta Lacina Martin ), Zyta Tomáš -
Klouda Michal ( 56. minuta Merta Vilém )

19. minuta Sedláček 1 : 0
50. minuta Klouda Michal as. Kratochvíl Lukáš 1 : 1